artvin | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

artvin

Konu, 'Fotoğraf' kısmında mayham85 tarafından paylaşıldı.

1. mayham85

mayham85
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaşlar geçen hafta iş için artvinde idim. gökhan abi ile görüşemedik kısmet olmadı :( çok fotoğraf çekme şansımda olmadı ama artvin coğrafyasını ve kabca şehrin konumunu anlıyabileceğiniz bir iki fotoğraf eklemek istedim :)

aha buda bizim iş :D bu köprünün kirişlerini üretiyorz :) 76 mt ayak yüksekliği.

2. Anarchist

Anarchist
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    63
    Çok güzel fotoğraflar... Ayakları görünce; geçen akşam izmitteki bi viyadüğün altından geçiodum allahım bunu hangi manyak yapmayı akıl etmiş acaba... demiştim... alınma ama :) Sakat iş ya...

3. mayham85

mayham85
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    48
    hahaha zevkli iştir ya 30 ya yakın viyadük yaptık öyle. gerçi fotoğraftakinin ayaklarını biz yapmadık :)

4. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    63
    emre o petrolde resmi çekmişsin ya tam o durduğun yerde ben her pazartesi leonu yıkatıp oraya çekip gıcır yaparım orası bizim sahipleri çok yakın tanıdıklardır tüh be oraya geldin de görüşemedik ne ters zamandı yaaaa!!!!ama yolarımız nası emre:)çok zevkli demi....

5. mayham85

mayham85
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    48
    he valla zevkten 4 köşe oldm desem ayıp olmaz sanırım :D gerçi peder baya bi sövüyordu gelincede connectin fren balataları disk takımını değiştirip rot balans yaptırmam gerekti :D

abi o petrolun sahibini ne kadar tanıyorsun :D buhar kazanı için 4 numara fuel oil i oradan alıcaz gibi

6. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel yer ya gerçekten doğal ve değişik heryer yokuş şehir doğa şartlarına göre inşa edilmiş:)

7. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    63
    çok iyi tanıyorum....her türlü yardımcı oluruz...

8. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    63
    ev yapacak yer olmayan çooook manyak doğa cennet ama o kadar yanlış vede saçma bir ildir...(bulunduğu mevki bakımından)

9. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    63
    emre artvin dışından gelenlerin%40 ının aracı bozulur artvinde:):)):) vede millet söver:)bende sövüyorum...

10. kral_mzk

kral_mzk
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    63
    aslen artıvınlıyız bız hc gıtmedım ama gorunce fotografları kanım ısındı bırden :)

Sayfayı Paylaş