Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

artvin

Konu, 'Fotoğraf' kısmında mayham85 tarafından paylaşıldı.

1. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    arkadaşlar geçen hafta iş için artvinde idim. gökhan abi ile görüşemedik kısmet olmadı :( çok fotoğraf çekme şansımda olmadı ama artvin coğrafyasını ve kabca şehrin konumunu anlıyabileceğiniz bir iki fotoğraf eklemek istedim :)

aha buda bizim iş :D bu köprünün kirişlerini üretiyorz :) 76 mt ayak yüksekliği.

2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Çok güzel fotoğraflar... Ayakları görünce; geçen akşam izmitteki bi viyadüğün altından geçiodum allahım bunu hangi manyak yapmayı akıl etmiş acaba... demiştim... alınma ama :) Sakat iş ya...

3. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    hahaha zevkli iştir ya 30 ya yakın viyadük yaptık öyle. gerçi fotoğraftakinin ayaklarını biz yapmadık :)

4. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    emre o petrolde resmi çekmişsin ya tam o durduğun yerde ben her pazartesi leonu yıkatıp oraya çekip gıcır yaparım orası bizim sahipleri çok yakın tanıdıklardır tüh be oraya geldin de görüşemedik ne ters zamandı yaaaa!!!!ama yolarımız nası emre:)çok zevkli demi....

5. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    he valla zevkten 4 köşe oldm desem ayıp olmaz sanırım :D gerçi peder baya bi sövüyordu gelincede connectin fren balataları disk takımını değiştirip rot balans yaptırmam gerekti :D

abi o petrolun sahibini ne kadar tanıyorsun :D buhar kazanı için 4 numara fuel oil i oradan alıcaz gibi

6. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Güzel yer ya gerçekten doğal ve değişik heryer yokuş şehir doğa şartlarına göre inşa edilmiş:)

7. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    çok iyi tanıyorum....her türlü yardımcı oluruz...

8. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    ev yapacak yer olmayan çooook manyak doğa cennet ama o kadar yanlış vede saçma bir ildir...(bulunduğu mevki bakımından)

9. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    emre artvin dışından gelenlerin%40 ının aracı bozulur artvinde:):)):) vede millet söver:)bende sövüyorum...

10. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    aslen artıvınlıyız bız hc gıtmedım ama gorunce fotografları kanım ısındı bırden :)

Sayfayı Paylaş