artvin | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

artvin

mayham85

Kayıtlı Üye
arkadaşlar geçen hafta iş için artvinde idim. gökhan abi ile görüşemedik kısmet olmadı :( çok fotoğraf çekme şansımda olmadı ama artvin coğrafyasını ve kabca şehrin konumunu anlıyabileceğiniz bir iki fotoğraf eklemek istedim :)

aha buda bizim iş :D bu köprünün kirişlerini üretiyorz :) 76 mt ayak yüksekliği.

Anarchist

Kayıtlı Üye
Çok güzel fotoğraflar... Ayakları görünce; geçen akşam izmitteki bi viyadüğün altından geçiodum allahım bunu hangi manyak yapmayı akıl etmiş acaba... demiştim... alınma ama :) Sakat iş ya...

mayham85

Kayıtlı Üye
hahaha zevkli iştir ya 30 ya yakın viyadük yaptık öyle. gerçi fotoğraftakinin ayaklarını biz yapmadık :)

emre o petrolde resmi çekmişsin ya tam o durduğun yerde ben her pazartesi leonu yıkatıp oraya çekip gıcır yaparım orası bizim sahipleri çok yakın tanıdıklardır tüh be oraya geldin de görüşemedik ne ters zamandı yaaaa!!!!ama yolarımız nası emre:)çok zevkli demi....

mayham85

Kayıtlı Üye
he valla zevkten 4 köşe oldm desem ayıp olmaz sanırım :D gerçi peder baya bi sövüyordu gelincede connectin fren balataları disk takımını değiştirip rot balans yaptırmam gerekti :D

abi o petrolun sahibini ne kadar tanıyorsun :D buhar kazanı için 4 numara fuel oil i oradan alıcaz gibi

LeonRider

Kayıtlı Üye
Güzel yer ya gerçekten doğal ve değişik heryer yokuş şehir doğa şartlarına göre inşa edilmiş:)

ev yapacak yer olmayan çooook manyak doğa cennet ama o kadar yanlış vede saçma bir ildir...(bulunduğu mevki bakımından)

he valla zevkten 4 köşe oldm desem ayıp olmaz sanırım :D gerçi peder baya bi sövüyordu gelincede connectin fren balataları disk takımını değiştirip rot balans yaptırmam gerekti :D

abi o petrolun sahibini ne kadar tanıyorsun :D buhar kazanı için 4 numara fuel oil i oradan alıcaz gibi
emre artvin dışından gelenlerin%40 ının aracı bozulur artvinde:):)):) vede millet söver:)bende sövüyorum...

kral_mzk

Kayıtlı Üye
aslen artıvınlıyız bız hc gıtmedım ama gorunce fotografları kanım ısındı bırden :)