Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Artik zamani gelmedİ mİ ??...haykirma zamani gelmedİ mİ??

bunu dile getirmek için imza toplamak ve büyük bi topluluk oluşturmak gerek ve valiliğe yada yüksek bir merciye müracat etmek lazım...

sımdı olayı kendı acımızdan dusunmeyelım !!! nelerın cezası var ??

cam fılmı !! sadece arac camınamı takılıyor ??? ev camı ıs yerı camı gemı camı her yere cekılıyor

havalı korna ?? tırlarda ve kamyonlarda yasal arac buyuk oldugu ıcın kendını daha uzaktan duyurmak zorunda

bı gun bektaşiyi yolda cevırıyor polıs torbasında boş bir şarap şişesi dıyorkı sen içmişsin sarabı suc aletı burda !! bektaşide dıyorkı o zaman benı tecavuzden de yargılayın suc aletı yanımda !

:)

su meshur mavı connect bızıde almıstı yaklasık 2 yıl once adamların psıkolojısı egzost takan cam fılmı yapan yolda makasta atar kaza da yapar !! tabı sırket hyundaılerıyle babalarının malıymıs gıbı gıden hanzolara gormeden bı sey yapamıyorlar :)

arkadaşlar benim düşüncem var nereye kadar gidebilir bilmiyorum ama önerim şu hatta iki tane

1- birleşelim bir avukat tutalım en iyisini diğer forumlara da söyleyelim onlar da katılıp imza versinler hepimizi temsil etsin..

kdv sini ödediğimiz mamulün neden cezasını ödemek zorundayız..
legal ve ulu orta satılan ürünlerden bahsediyoruz....
örnek elif tuningden aldığınız her ürün için fatura kesilir...
trafik güvenliği tehlikeye atılmadığı sürece ne cezası.??

2- herkes gibi oto sahipleri de yürüsün--gene tüm forumlara bildirilir valilikten izin alınır ve önemli uygun bir mekanda yürüyüş yapılır toplanılır...alınan malzemenin faturaları sallanır...konuşma yapılır eee tabi ki medya da bunu haber yapacaktır..

istek çok basit...avukatla da bu belirtilir konuşmada da belirtilir..
madem satıyorsunu kdv sini alıyorsunuz..
ruhsata işletilsin--ruhsatına işletmeyen ceza yesin...
vs bu genişletilir..
başlangıç olarak bunları yazdım

sonuna kadar varım varol abi.8 senedir 3 ayrı araç kullandım hiçbirinde egzosdan ceza yemedim.hemde ciddi gürültülü araçlardı hepsi atmosferik motordu filtreyle birlikte deli gibi bağırıyordu.leon dan köklesen de ses doğru düzgün çıkmıyor ama hemen ceza bi de bu yetmezmiş gibi aracı bağlıyolar uğraş babam uğraş. (bu arada hakkaten babam uğraştı) :) ben canı yanan biri olarak sonuna kadar varım abi yetti artık. en büyük zevkimizden haksız yere niye mahrum oluyoruz abi. aracı teslim aldım muayene işlerini her haltını hallettik ama benim sinirim geçmiyor geçmicek de

zaten ana konu polis değil gibime geliyor ana konu onlara kota koyup
yada bu araçları görünce acıma canına okuyan zihniyette...
ya türkiyedeki bütün dükkanlar kapatılacak..
modifiye egzoz satan
jant satan
oto araçalrına film ypanlar...
yazılım yapanlar
modifiye yapanlar..
adamlar koca koca dükkanın üzerine yazmış yoldan geçerken görünüyor
cam filmi bizde şu kadar diye
bize gelin bizde yapın diye bi tv ye reklam vermedikleri kaldı

ama 3-5 kişiyle bi yere varamayız dimi arkadaşlar hadi nerde destek ??

susma sustukçaaaaa... sonuna kadar destekçiyim elimden gelen ne varsa yardıma hazırım...

Geri
Üst Alt