Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

artik plaka sorgulamak cok kolay ve super

şimdi açtı..gerçekten enteresan

bu arada belirteyim..olayı DNS değiştirerek çözdüm..giremeyen olursa DNS değiştirsin..

çok güzel bu konuyu sabitleme şansımız var mı??

yok artık. nasıl yapmışlar bunu normalde e-devlet üzerinden şifre girilerek sorgulanacak bir olayı adamlar nasıl bu hale getirmiş bence bu sitenin akıbeti hayırlı değil 2 güne kapatılır.

Resim ekledim bakalım onaylancakmı..:)Bir de arabanın kasko değeri 4 yıl önceki değeri kadar gözüküyor..4 yıl geçmiş değeri düşmesi gerekirken..:confused:

arkadaşlar kiminplaka.com patlamış puhaha zaten akibeti iyi değildi fazla uzun sürmeyeceği belliydi...
işte sitede yapılan açıklama:
Araç bilgileri görüntüleme yoğun sorgulama nedeniyle (3 günde 60binden fazla) daha önce projemizle ilgili iletişime geçtiğimiz fakat yanıt alamadığımız turkiye.gov.tr tarafından bloke edilmiştir.

Araç sahiplerinin kendi araçlarının sayfalarını yönetebilecekleri yeni bir sistem oluşturmaktayız. Kısa bir süre sonra tamamlanacaktır.

Şimdilik Araca Resim / Yorum / Mesaj bırakabilirsiniz

yahu herkes bsyler yazmıs ben sadece sorguladıgım arabanın muayne yapıldıgı yerı tarıhı gorebılıyorum:)
paylasım ıcın saol cenk

Geri
Üst Alt