Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Artık Leon 61 :)

Peki o zaman tavsiye alıyım firma olarak, işçiliğe ve titizliğe önem veren birisiyimdir, nerde yaptırabilirim bu dediklerinizi ben avrupa yakası bayrampaşa da oturuyorum...

As tuning var topkapıda ali abi scw ahmet dedinmi yardımcı olur

Beni EDS ler İYİ tanır

Mesut kardeşim teşekkür ederim tavsiyelerin için, şu sisler için önerdiğin cree led ampül bildiğimiz xenon ampülmü? Birde rica etsem bu dediğin ampül ile ilgili resim atabilirmisin buraya ..
Kusuruma bakma gec yaziyorum.Yok xenon ampul degil bildigin led ampul ucu mercekli kenarlarinda da ledler var örnek resimler atayim bilgi olsun
10ee428eb39d09be589b123c8820f438.jpg

097778e7e21eebfd73a549ee9bb1f3d5.jpg

8ec159e703fe574273ff79c05c762f33.jpg

2b55431ba5adc748c775ab217dc11128.jpg

Mesutum çok teşekkür ediyorum emeğin için, istanbul avrupada bulabileceğim ve montajını temiz bir şekilde yaptırabileceğim bir yer var mı? eğer var ise bana yazarsan yaptırmak isterim, çok hoş durmuş gerçekten...

güzel olmuş güle güle kullan kemal kardeşim. ön tampon kaplama ve ön lipi nerede ve kaça yaptırdın bilgi verırmısın benımde yaptırmam gerekıyor.

güzel olmuş güle güle kullan kemal kardeşim. ön tampon kaplama ve ön lipi nerede ve kaça yaptırdın bilgi verırmısın benımde yaptırmam gerekıyor.

Sağol Serhat kardeşim..
Ön tamponumda lip yok ve ön kaplamayıda bayrampaşa yıldırım mahallesinde tolga var ona yaptırdım, çok titiz bir arkadaş tavsiye ederim..

On lip difuzor ve spoyler Lazım bana da yardımcı olum yaw pendikteyim ben Say'ın Mehmet one Anadolu sorumlusu kardesim el at su ise

Ben geçen gün arka difizör taktırdım, adam taktı ama takamadı silikonları attı açıldı falan, birgün sonra söktüm silikonu ve diğer malzemeleri aldım, güzel temizledim yerini kendim taktım ve çok güzel oldu..

Tavsiyem silikonu bol kullanın :)20150802_154821.jpg

Geri
Üst Alt