Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Artık Dur Demeliyiz!!!

adamn biri bu gün haber sitesinde yorum yazmış asgari ücrete... ''gelen %4 lük zama itiraz etmiyelim bakın zaten 1 verip 100 alıyorlar daha fazlasını istersek daha fazlasını alırlar geri...'' arkadaşlar şahsi düşüncem hükümetin bunu seçim yatırımı olarak kullanıcağı... çünkü inanılmaz sık geliyor zamlar... seçime yakın bi vergi indirimi... hopppp oylar sandığa... şunu söyliim üzgünüm ama gerçekten biz adam olmayız...

şikayet eden ben dahil çok..ama parlak bi fikri olan yok..aslında doğru dürüst fikir de yok ortada..
dur demeliyiz evet ama nasıl..yoksa şimdi evde de dur dedim..sonuç..hiç bişi.. :D :D

olayın siyasi olduğunu düşünmüyorum açıkcası,memlekette bir takım farklı partiler yönetimlerinde yine dünyanın en pahalı benzinini kullanıoduk.
genel bir devlet politikası olmalı, yada daha koplo teorisi tarzı bi düşünceyle belki mecburuz bilemiyorum.

özet:hepsi aynı cem uzan hariç bakarsın benzin 1 tl yapıverir:)):):):):)

Geri
Üst Alt