Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Artik dede' yim ...

Dedee

Kayıtlı Üye
Evet SCW sakinleri, sanırım sitemizin ilk Dedesi ben oldum.
Dün saat 15,00 de. Oğlum Emrahın Bir Oğlu Dünyaya gelmiştir. Çok Mutlu vede sevinçliyim, (Bir bakıma yaşlandım demektir) ama. Allah c.c. Çok şükür ki bana bu mutluluğu yaşattı. Sizlerle paylaşmak istedim.

Bu arada yeni üyemizin adı : Ahmet KARAKAŞ :))))

Süperim süperrrrrrrrr,,,

Allah sağlık sıhhat versin DEDEEEEEEEEEEE:)isimde çok yakışmış
Darısı başımıza

Hayırlı olsun Ahmet abi,Allah uzun ömürler versin artık 2 Ahmet abi mi var:)

Hayırlı olsun allah analı babalı dedeli nineli büyütmek nasip etsin.. Sanırım üç kuşak bir arada ilk defa bi forum sitesinde :)

hayırlı uğurlu ömrü uzun olsun,
allah anasına babasına bağışlasın...
bu mübarek günler yüzü suyu hürmetine torununuzun mürvetini görürsünüz inşallah...

bu mesaj hem sevindirdi hemde çok üzülüyorum ahhh şimdi rahmetli dedem bu günlerimi görseydi neler vermezdim:agla:dünya malı boş, dedem yanımda olsaydı da hiç birşeyim olmasaydı buna vesile hayır yapayım ruhuna :agla:

Hayırlı uğurlu olsun rabbim sağlıklı ve sıhhatli bir ömür versin. Babam diyor torun sevgisi başka diye siz ne dersiniz :)

Hayirli ugurlu olsun allah bahtini cok guzel yapsin insallah allah anali babali buyutsun

Allah sağlık sıhhat versin DEDEEEEEEEEEEE:)isimde çok yakışmış
Darısı başımıza
Allah sanada nasip etsin Cezmi Kardeşim. Fakat dün olayı kavrayamadım tam. Bugün acayip duygusala bağladım. Dokunsalar ağlayacağım mutluluktan. Acayip bir duygu bu...

Geri
Üst Alt