Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Artık çokmu geç?

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında zafa38 tarafından paylaşıldı.

1. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Arkadaslar yazlık evdeyken aracın üzerine tavana kuş pisledi. Çok hastaydım üşendim temizlemedim 2 gun sonra yıkamaya girdiğimde arkadas beni çagırdı gel sana bi süprizim war diye. gittim baktımki kuşun pislediği yer yanmış boyası. Ne yapmak lazım o iz gecermi yoksa tek çare boyatmakmı? Lanet ettim bu hayvanlara en yakın zamanda sapan alıyorum....

2. gökhan

gökhan SCW Üyesi

2.719
    36
    48
    artık çok geç pasta cila bile tam olarak çıkarmaz , eski aracımda banada olmuştu

3. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    bellibelirsiz iz kalıyor malesef ama sakın boyatmayın

4. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    hayır..
    çözümü var..
    öncelikle su zımparası yapılacak..yani o bölge ıslak zımpara yöntemiyle orta inceden inceye doğru verniği inceltilecek ardından kalın pasta ve ince pasta ve son kat cila ile dümdüz yüzey sağlanacak.
    yurtdışında çok örneği var ama türkiyede kim yapar bilemiyorum araştirmak lazım.
    benim kapımı çizdiklerinde bu yöntem ile baya bir ilerleme kaydetmiştim..

5. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    bendede bole bır sorun olmustu NXT surdum bıde bırde meguarsın sprey cılasını surdum gecti... ama senın araca saglam ettiyse bılemem safa:)

6. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Gecmis olsun :)

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Bu kuşların kıçına bez şart en pisi de martı boyutuna göre mıçıyo hayvan geçen sahilde fotolarını çekiyodum sanırım sinirlendiler bana biri üzerime mıçtı manitasını mı çektik ne:confused: kuş pisliği çok kalıcı yaralar açıyo nasıl birşey yapıyosa iz bırakıyo..... geçmiş olsun....

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    VW grubunun boyası kat kat muhtemelen boyanın bütün katları yanmamıştır çözülür bence..

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Auto king e b gıt konus bence maslakta mutlak vardır bu tur olaylar ıcın uygulamaları

10. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    işte en güzel çözüm arabayı aldığın renge kaplatacan kuş değil uçak sıçsa boyaya zarar gelmeyecek :p

Sayfayı Paylaş