Artık çokmu geç? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Artık çokmu geç?

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında zafa38 tarafından paylaşıldı.

1. zafa38

zafa38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar yazlık evdeyken aracın üzerine tavana kuş pisledi. Çok hastaydım üşendim temizlemedim 2 gun sonra yıkamaya girdiğimde arkadas beni çagırdı gel sana bi süprizim war diye. gittim baktımki kuşun pislediği yer yanmış boyası. Ne yapmak lazım o iz gecermi yoksa tek çare boyatmakmı? Lanet ettim bu hayvanlara en yakın zamanda sapan alıyorum....

2. gökhan

gökhan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    artık çok geç pasta cila bile tam olarak çıkarmaz , eski aracımda banada olmuştu

3. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    1.445
    Ödül Puanları:
    113
    bellibelirsiz iz kalıyor malesef ama sakın boyatmayın

4. aux

aux
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    hayır..
    çözümü var..
    öncelikle su zımparası yapılacak..yani o bölge ıslak zımpara yöntemiyle orta inceden inceye doğru verniği inceltilecek ardından kalın pasta ve ince pasta ve son kat cila ile dümdüz yüzey sağlanacak.
    yurtdışında çok örneği var ama türkiyede kim yapar bilemiyorum araştirmak lazım.
    benim kapımı çizdiklerinde bu yöntem ile baya bir ilerleme kaydetmiştim..

5. SİMON

SİMON
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    63
    bendede bole bır sorun olmustu NXT surdum bıde bırde meguarsın sprey cılasını surdum gecti... ama senın araca saglam ettiyse bılemem safa:)

6. ZGR

ZGR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    524
    Ödül Puanları:
    113
    Gecmis olsun :)

7. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    Bu kuşların kıçına bez şart en pisi de martı boyutuna göre mıçıyo hayvan geçen sahilde fotolarını çekiyodum sanırım sinirlendiler bana biri üzerime mıçtı manitasını mı çektik ne:confused: kuş pisliği çok kalıcı yaralar açıyo nasıl birşey yapıyosa iz bırakıyo..... geçmiş olsun....

8. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    VW grubunun boyası kat kat muhtemelen boyanın bütün katları yanmamıştır çözülür bence..

9. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
    Auto king e b gıt konus bence maslakta mutlak vardır bu tur olaylar ıcın uygulamaları

10. fnasif

fnasif
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    83
    işte en güzel çözüm arabayı aldığın renge kaplatacan kuş değil uçak sıçsa boyaya zarar gelmeyecek :p

Sayfayı Paylaş