Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Artık Ogun'le Arda Lipi Takmama Yardım Etmelimi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bak ya ne kadar yuzsuz pişkin bi adamlarsınız ya.utanmadan bıde konu acıyosun.adam ol abını su zamanda kadar ara sor senın her derdıne kossun.ama ogun lip aldım taksana dşe ararsın çakal.takmıyorum ulen git kim takıyosa taksın.

gel arkadaşım ben takarım :D life kaldırırz bzm arkın dükkanda basit mevzular bunlar :D

gençler yardım edin artık ama :D

tamponu indirip takmayın bence..
arabanın üstünde hem ayarlamak daha kolay hem de tampon ayrı takılırsa delerken yırtılabilir tampon esneyeceği için..
en rahatı lifte kaldırıp 10-15dk..

---------- Post added at 05:32 ---------- Previous post was at 04:52 ----------

bunun yanında Ibiza'da nası bilmiyorum ama Leon'a esnetilip takılıyo..
lip gerilmiş bi şekilde takılıyo yani..aynı şekildeyse üstünde şart..

bak ya ne kadar yuzsuz pişkin bi adamlarsınız ya.utanmadan bıde konu acıyosun.adam ol abını su zamanda kadar ara sor senın her derdıne kossun.ama ogun lip aldım taksana dşe ararsın çakal.takmıyorum ulen git kim takıyosa taksın.

yuhh beehepinizi tek tek arıyorum daha napıyım emreyi seni ardayı ayberki.. 90 kere aradım açmayınca ewine bile geldim be daha ortada lip mip yokken valla cok bozuldum

benıde bı kere aradın arıyorum acmıosun dedın:D telsız alalım hepımız bırer tane ...

ya murat sanayiye git adam gibi bi fibercide 20 25 liraya taktır ben senden sonra aldım senden önce taktırdım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt