Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Artık O da SCW'den.

oooo hasan harika olmuş sitedekilerin arabalarını unutma sakın ha seat ları

.? ne demek istedin abi tam anlayamadım seatları unutmayayımmı.? :)
hasan hani sizin sitede saet araba var bizimkinden başka elimde olsa yapıştırım kaçacam diyodun ya onu söyledim sizin sitedekilerin arabasınada yapıştır diye

elimde hazır. şimdi sinyal altı var onları arabaya yapıştırıcam önceden yapıştırdıklarımızın W harfi beyazlı olanındandı siyahlısından istedim siyahlı geldi onlar arabaya birtane www.seatclubworld.com yazısı var onuda yapıştırıcam kaçıcam. bizim buraya arada bir leon gidip geliyor arabanın maşallahı var arabada fazla birşey yok egzoz ucu app fln temiz bakılan bir araç dikkatimi çekiyor yapıştırıcam sonra benim ferrari ile kaçıcam gidicem :ferrari:şoför

Bu bende bisikletime uygulamalıyım ama önce sticter almam gerek Pazar günü Kartingde

Geri
Üst Alt