Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Artık konular gereksiz tartışmlar ile kilitlenmesin!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
fuzuli tartışmalarla konuların kılıtlenmesını ıstemeyenler.

veya kılıtlenmesınde sıkıntı yok dıyenler.

---------- Post added at 15:04 ---------- Previous post was at 15:02 ----------

anket yapamadım sayın yonetıcıler.

Evet kesinlikle bu durumdan bende çok rahatsızım. Ve en çok karşılaştırma bölümünde problemler çıkıyor. Örneğin; elma ile armut karşılaştırılıyor bazı arkadaşlar o kendini çok iyi biliyor cevabı şeftali olarak diretiyor ve bu durum benim canımı çok sıkıyor. Araçlarımızı bir aşağılama kötüleme kendi aracını üstün çıkarma çabaları yeter artık. Hayatlarında leon un direksiyonuna el sürmemiş insanlar leonu kötülüyorlar. Senin araban iyi benim arabam iyi burada kimse böyle bir tutum içinde değil. Herkes markalara objektif bakıyor ben buna inanıyorum. Burası bir SEAT forumu beğenmiyorsan bye bye güzel kardeşim. Kimse de kusura bakmasın. Teşekkürler.

Biz hiçbirzaman zaten konu kilitlenmesinden yana değiliz diğer yöneticilerde öyle düşünüyordur sanırım ayrıca konu bazen amacını aştıktan sonra gerekeni yapıyoruz...

Biz hiçbirzaman zaten konu kilitlenmesinden yana değiliz diğer yöneticilerde öyle düşünüyordur sanırım ayrıca konu bazen amacını aştıktan sonra gerekeni yapıyoruz...

kesınlıkle kılıtleyenlere lafım yok yanlıs anlasılmasın!!!

benım sozum lafım tartısmaya sebeb olup konuyu kılıtletenler.......

dogu ankete donusturmenı ıstıyorum bu konuyu.ısteyen ve ıstemyen dıe.

Bence burda önemli olan konunun kitlenmesi diil . İnsanların birbirine nasıl davrandığı nasıl hitap ettiği bişeyleri yazarken neler düşündüğü önemli .Herkes saygılı olduğu sürece bi sorun olcağını ya da konuların kitlenceğini zannetmiyorum . Ne olursa olsun ben şu arabayı şu motoru şu rengi seviyorum dien bi insana neden seviyosun dememeliyiz bence. Fikirlere beğenilere zevkelere saygı .

Bence burda önemli olan konunun kitlenmesi diil . İnsanların birbirine nasıl davrandığı nasıl hitap ettiği bişeyleri yazarken neler düşündüğü önemli .Herkes saygılı olduğu sürece bi sorun olcağını ya da konuların kitlenceğini zannetmiyorum . Ne olursa olsun ben şu arabayı şu motoru şu rengi seviyorum dien bi insana neden seviyosun dememeliyiz bence. Fikirlere beğenilere zevkelere saygı .
+1

Tartisma olcak uymayan seyler olcak ama kisiler arasina tasndmi peoblem oluyor kisisele donmedigi surece abartiya gecmedigi surece bence olmali tartisma ortami

herkes üslübunu bilirse hiç bi sorun olmaz aslında..
sorun tartışılan konudan değil üslüptan çıkıyo..

burada tartışmaya karşı çıkan hiç kimse yok birbirine karşı usluplara dikkat edildiği sürece oldukça da yararı olacaktır ama maalesef ki bizim forumumuzda tartışmaların nedeni biribirine üstünlük kurmaya çalışıp baskın çıkmaktır bunun yanında bu gereksiz tartışmanın içinde yararlı bilgiler de olmasına rağmen okuyanlar sıkılıp gerilip bunları da göz ardı ediyorlar...
uyarı, ceza vb yaptırımlarla da bir arpa boyu yol katedilemiyor...
burada bir çok kişi günün stresinden uzaklaşıp kafa dağıtmak ya da kendine göre yararlı bir kaç bilgi paylaşımında bulunmak maksadı ile bulunuyor bu amaçla burada bulunanların haklarını, konuların kilitlenmesine neden olarak gasp edenler mutlu mu veya bunu hiç düşünüyor mu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt