Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Artık Dur Demeliyiz!!!

whiteleon_34

Kayıtlı Üye
bizlerin en çok canını sıkan olay ülkemizde ki akaryakıt fiyatlarının haksız şekilde yüksek olmasıdır..devletimiz tamamen tefeci düzeni fiyatlandırması yaparak resmen bizi soymaktadır..geçenlerde izleyeneniz oldumu bilmiyorum ama istanbulda sıkışık trafikte bir grup insan bu zamlarla ilgili yolda pankart açtılar..

işin özü bizde bir topluluk olarak birşeyler yapabilirmiyiz..bu böyle nereye kadar gidecek arkadaşlar..millet olarak sirkelenmemiz lazım..herşeye duyarsız tepkisiz toplum olduk..bir yerden başlamak lazım diye düşünüyorum..

bu konuyla ilgili bişey olacağını zannetmiyorum. çok konuşuldu çok tartışıldı. başımızdakiler de bu konuda insanların ne kadar rahatsız olduklarını eminim biliyorlar . ama değişen bişey yok yine. çünkü olan vatandaşa oluyo başka kimseye değil. bu ülkemin üniversitesinde protesto yapacak gençlere okuldan atılırsın diyen rektörler var. işte bizleri bu zihniyetteki insanlar yönetiyor.akaryakıtla ilgili bir protesto olsa söyleyecekleri söz "almayın o zaman" olacaktır.akaryakıt aynı ekmek gibidir. almak zorundasın. yapılabilecek tek şey daha az ekmek yemeye çalışmaktır. veya gelecek seçimlerde iyi düşünüp öyle oy vermektir.

evet varmış konu kusura bakmayın ama artık bu ülkede olan herşeyden dolayı yaşamaktan zevk almıyorum yemin ederimki..hayalimdeki arabama leonuma kavuştum gaz pedalına basarken içim gidiyor ya insan sevdiği arabayı kullanırken bu kadar mı rahatsız olur..bu düşüncelerle bakmadan konuyu açmışım kusura bakmayın..:(

yılbaşından hemen sonra 97oktan 4 ü geçerse şaşırmam....

bu konuyla ilgili bişey olacağını zannetmiyorum. çok konuşuldu çok tartışıldı. başımızdakiler de bu konuda insanların ne kadar rahatsız olduklarını eminim biliyorlar . ama değişen bişey yok yine. çünkü olan vatandaşa oluyo başka kimseye değil. bu ülkemin üniversitesinde protesto yapacak gençlere okuldan atılırsın diyen rektörler var. işte bizleri bu zihniyetteki insanlar yönetiyor.akaryakıtla ilgili bir protesto olsa söyleyecekleri söz "almayın o zaman" olacaktır.akaryakıt aynı ekmek gibidir. almak zorundasın. yapılabilecek tek şey daha az ekmek yemeye çalışmaktır. veya gelecek seçimlerde iyi düşünüp öyle oy vermektir.

işte işin özüde şurda 1 hafta büyük bir çoğunluk akaryakıt almayı bıraksa acaba ne yaparlar..akaryakıt için tarihin en büyük eylemis yapılsa kesin geri adım atarlar..

işte işin özüde şurda 1 hafta büyük bir çoğunluk akaryakıt almayı bıraksa acaba ne yaparlar..akaryakıt için tarihin en büyük eylemis yapılsa kesin geri adım atarlar..
işte o birlikteliği sağlamak çok zor. burda medya bişeyler yapmak zorunda. biz burda forumdan 100-200 kişiile olacak işler değil bunlar. medyanın durumunuda hepimiz biliyoruz.

hiç bir cacık olmaz eylem sırasında 7 8 kuruş zam gelir herkes susar gider :)

Geri
Üst Alt