Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arona Hayalet Ekran Hakkında Önerilerinizi Bekliyorum

muratkuter

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba 2019 Seat Arona sahibiyim Bursadan
Bursa bayisinde son olan seat aronayı aldığım için aracımda istediğim gibi değişiklikler yaptıramadan almıştım Xcellance paket fakat Hayalet gösterge ve 8 inç ekranı taktıramadan araba teslimini sağladığımız için şu an bu özelliklere imrenerek bakıyorum kimde varsa fakat bunlar sonradan takılmıyor diye bir dönüt aldım seat bayisinde nve fiyatlara baktğımda çok pahalı görünüyor dışarda bir yere yaptırmak istediğimde
Önerilerinizi merak ediyorum şimdiden çok teşekkürler

Merhaba aracınız hayırlı olsun.
Dısarıdan hayalet ekran bulup taktırabilirsiniz. Fakat ekran + kodlama+işcilik enaz size 6-7 binlere cıkar gibi

8" ekran, mig high sistem ve hayalet gösterge yaklaşık 15.000 TL gibi tutacaktır. MIB için birşey diyemem, aracın üstünde nasıl bir multimedia sistem var bilmiyorum ama hayalet gösterge için değecek bir para değil, o da gösterge ve MIB High olmadan da aslında sadece gösterge olarak çalışıyor :)

aıleye hosgeldınız
bursa da kı bulusmalarımızda sızlerı gormek ısterız :)
detaylı bılgıyı orda kı arkadaslardan elde edebılırsınız

8" ekran, mig high sistem ve hayalet gösterge yaklaşık 15.000 TL gibi tutacaktır. MIB için birşey diyemem, aracın üstünde nasıl bir multimedia sistem var bilmiyorum ama hayalet gösterge için değecek bir para değil, o da gösterge ve MIB High olmadan da aslında sadece gösterge olarak çalışıyor :)
Anladım o zaman değmez gerçekten 15000 tl gibi yüksek bir rakam a ne kadar güzel görünsede..

Merhaba aracınız hayırlı olsun.
Dısarıdan hayalet ekran bulup taktırabilirsiniz. Fakat ekran + kodlama+işcilik enaz size 6-7 binlere cıkar gibi
Teşekkürler çok saolun allah cümlemize kaza bela vermesin inşallah 6-7 binde çok o zaman bir daha ki arabaya kısmet diyelim teşekkürler yanıtınız için

Herkese merhaba 2019 Seat Arona sahibiyim Bursadan
Bursa bayisinde son olan seat aronayı aldığım için aracımda istediğim gibi değişiklikler yaptıramadan almıştım Xcellance paket fakat Hayalet gösterge ve 8 inç ekranı taktıramadan araba teslimini sağladığımız için şu an bu özelliklere imrenerek bakıyorum kimde varsa fakat bunlar sonradan takılmıyor diye bir dönüt aldım seat bayisinde nve fiyatlara baktğımda çok pahalı görünüyor dışarda bir yere yaptırmak istediğimde
Önerilerinizi merak ediyorum şimdiden çok teşekkürler

Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim
Öncelik ile hayalet ekran servis fiyatı 4500₺ idi montaj dahil 8” ekran da çıkma parça satanlarda bulunuyor kablo ve torpido içinde olan modül alınabilir 6.5” ekran var ise torpido içinde olan modül değişmesine gerek kalmıyor
Scw Facebook 2.el sayfamız var geçen bir arkadaşımız bana mesaj yazmıştı orada komple sistem satan bir kişi vardı
Bursa buluşmamıza bekleriz gelerek orada olan arkadaşlar ile tanışmış ve daha fazla yardımlaşma sağlamış oluruz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt