Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

Arkadaşlar cevabınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. bende vw tiguan 1.4 tsi 125ps bir araç var. ailede de 1.4 160 hp act golf var. tsi larda ne yaparsam yapayım şehir içinde 8 litrenin altına düşemedim ortalamada genelde 9 /9,5 la gezdim. birazdaha ekonomik bir araca ihtiyacım var. 2011 e90 lci 316i aracımı sattım lpg de çok ekonomikti ama hiç gitmiyordu. satma sebebim hiç gitmemesiydi. az yakar çok kaçar birazda konforlu bir araç istiyorum. leonlar 1,6 tdi dsg istiyorum ama onlarda çok uçuk fiyatlarda. tsi motorlara lpg 7000 lira civarı fiyat istiyorlar o zamanda 7000 lirayı üstüne koyunda dizeli alabiliyorsun zaten. yılda 30.000 / 35.000 km yol yapıyorum. ne yapacağım bende bilmiyorum.

Yılda 30-35K yapıyorsanız çare dizel.

Sizin fiyat aralığında bir önceki kasa 2011-2012 temiz bir Leon düşünülebilir. Piyasa uçmuş durumda ama illa ki olması gereken fiyata satan birileri bulunur.

Son düzenleme:
Yılda 30-35K yapıyorsanız çare dizel.

Sizin fiyat aralığında bir önceki kasa 2011-2012 temiz bir Leon düşünülebilir. Piyasa uçmuş durumda ama illa ki olması gereken fiyata satan birileri bulunur.
önceki kasada copa donanım bakıyorum. oda dediğiniz gibi uçmuş durumda. sitede satmayı düşünen varmı acaba ?

pug 308 dizel al.çok az yakıyor

daha önce 2010 vardı bende yakıtı çok iyiydi ama direksiyonu çok sertti ve trim sesleri çok fazlaydı. ama yakıtı ve fiyatları görünce pug çok cazip, alternatif olarak c4 var ama onu kullanan objektif birinden yorum alamadım.

Arkadaşlar cevabınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. bende vw tiguan 1.4 tsi 125ps bir araç var. ailede de 1.4 160 hp act golf var. tsi larda ne yaparsam yapayım şehir içinde 8 litrenin altına düşemedim ortalamada genelde 9 /9,5 la gezdim. birazdaha ekonomik bir araca ihtiyacım var. 2011 e90 lci 316i aracımı sattım lpg de çok ekonomikti ama hiç gitmiyordu. satma sebebim hiç gitmemesiydi. az yakar çok kaçar birazda konforlu bir araç istiyorum. leonlar 1,6 tdi dsg istiyorum ama onlarda çok uçuk fiyatlarda. tsi motorlara lpg 7000 lira civarı fiyat istiyorlar o zamanda 7000 lirayı üstüne koyunda dizeli alabiliyorsun zaten. yılda 30.000 / 35.000 km yol yapıyorum. ne yapacağım bende bilmiyorum.
Biliyorsunuz tiguan yakış konusunda tsi da olsa sınıfının en çok yakan aracı. Arkadaşım aldı hemen sattı 12 litrelerden az yaktıramadı . Bende kullandıktan sonra almaktan vazgeçtim. Golf daha az yakabilir diye düşünüyorum.
ama sırf az yaksın diye Konfordan ödün vermemek lazım.
1 ay önce 308 test ettim. Cidden yakışı bilgisayarda aZ görüyordu. Bakmanızı öneririm.

Biliyorsunuz tiguan yakış konusunda tsi da olsa sınıfının en çok yakan aracı. Arkadaşım aldı hemen sattı 12 litrelerden az yaktıramadı . Bende kullandıktan sonra almaktan vazgeçtim. Golf daha az yakabilir diye düşünüyorum.
ama sırf az yaksın diye Konfordan ödün vermemek lazım.
1 ay önce 308 test ettim. Cidden yakışı bilgisayarda aZ görüyordu. Bakmanızı öneririm.

bende zaten vardı 308 5,5 / 6 litre arası yakar şehiriçi.. konfor olarak golfle kıyaslanmaz,

bugün bu araca baktım lpg takılabiliyorsa buda çok mantıklı değilmi ?

Peugeot 508 1.6 THP Allure 2011 Model 55.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 202917655

en mantıklısı yurtdışına benzinin normal fiyatına satıldığı yerlere taşınmak abi saygılar :)

Geri
Üst Alt