Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İçleri koyu kırmızı olanlar 2006 ve üstü diye biliyorum..Bu arada mavi ibizası olan bi arkadaş geçenlerde stoplarını satılığa çıkardı..sattımı yada vazgeçti mi hatırlamıyorum da böyle bi konu açmıştı...

2006 nın ikinci yarısında üretilen makyajlı kasanın stopları koyu renk benim ibizada 2006 ama acık renk stoplar

Eğer sadece çok kirlendiği için değiştiricekseniz değiştirmeyin derim. Meguairs in bir ürünü var kullanınca 0 gibi oluyor farlar, stoplar.

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. servis aramayınca ben aradım.motor şasi numarasına göre spariş isteyince üzerindekilerinin aynısı geliyormuş. fakat ben 2004-2006 arası stoplardan arıyorum. servis ayrıca fiyatları için 75+98(sol)+75+98(sağ)= 346 TL.

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

bu ne ya hem abı hem kardesım??

evet bende anlamadım:)

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. servis aramayınca ben aradım.motor şasi numarasına göre spariş isteyince üzerindekilerinin aynısı geliyormuş. fakat ben 2004-2006 arası stoplardan arıyorum. servis ayrıca fiyatları için 75+98(sol)+75+98(sağ)= 346 TL.

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

evet bende anlamadım:)

servısten benım sası ye gore sıprası verırız o kaolay da parası zor be abı.cıkmacılara bı bakmak lazım.

hey massallah be:D

servısten benım sası ye gore sıprası verırız o kaolay da parası zor be abı.cıkmacılara bı bakmak lazım.

evet bence de parası sıkıntı. sipariş sorun değil dediğin gibi. buralarda çıkmacı yok maalesef. yolu düşen arkadaş zahmet olmazsa araştırıverirse sevinirim. teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt