Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar yardım sarımı ? beyaz mı?

ulen sarı sarı diyosunuz birincisi beyaz araba benim araba ikincisi sarı diyenler neden sarı almamışlar arabalarını byeaz deyinde benim araba yabancıya gitmesinpuhaha şaka bir yana kardeşim içine hangisi siniyorsa onu al 1.2 kullanmadan da karar verme senin için hayırlısı ne ise o olsun
cok saol ya inin bende yabancıdan almak istemıyorum şu an için kararsızım inşallah senın içinde benım içinde hayırlısı olur kısmet .

yekta abı benım araba arada kaynadı ya bılmıyrdm sarısının oldugunu bıde bukadar bos oludgunu arabaya actım ne olcaksa olsun dedım :) sımdıkı aklım olsa leonda almam dırek 3.20d :)

Abi kesinlikle sarı derim bende görmüştüm oo ilanı ve cidden araç çok hosuma gitti yollarda milyonlarca beyaz leon oldugunu dusunursek farklılıktan zarar gelmez diye düsünüyorum ama tabiki ne olursa olsun hayırlısı olsun diyelim :)

Abi kesinlikle sarı derim bende görmüştüm oo ilanı ve cidden araç çok hosuma gitti yollarda milyonlarca beyaz leon oldugunu dusunursek farklılıktan zarar gelmez diye düsünüyorum ama tabiki ne olursa olsun hayırlısı olsun diyelim :)
:eek:key:

beyaz derim kullanıcı olarak daha dikkat çekici motor yönünden ise kesinlikle 1,4 tercih etmeni isterim..

1,2 tsı olan yekta arkadasımızın sattığı leon diyer sarı ise Seat Leon 1.4 TSI Style 2010 Model 37.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Sarı renk - 50210482 bu ilandakı araba ıkısı arasında kaldım .
2010 1,4 tsi orjinal fr ön arka tampon tampon bıyıgı sıfır pirelli p zero lastik 18 jant ,4 adet orjinal cantı ve lastigide var kol dayama orjinal, k&n filtre kit tavan filmi cam filmi ziebart tampon da bıyık daha yeni bakım yapıldı 28000 de 39500 tl kupon araç

2010 1,4 tsi orjinal fr ön arka tampon tampon bıyıgı sıfır pirelli p zero lastik 18 jant ,4 adet orjinal cantı ve lastigide var kol dayama orjinal, k&n filtre kit tavan filmi cam filmi ziebart tampon da bıyık daha yeni bakım yapıldı 28000 de 39500 tl kupon araç
aracın gercekten cok güzel ilanını gördüm ama gec kaldık hayırlısı ben arac aldın dün sarı 1,4 tsı 2011 model full+full resimleri en kısa zamanda yüklicem .herkeze yardımları için teşşekürler.

Geri
Üst Alt