Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar yardım sarımı ? beyaz mı?

Galiba senin gönlün sarıdan yana.Aslında beyaz çok daha yakışıyo leonlara.Beyaz olanın motor 1,2 olması düşündürücü sırf beyaz olacak diyede 1,2 motorlu oanı tercıh etmek :confused: Ama soyledıgın o fıyetlara ıstedıgın gıbı beyaz bulursun.Sarıda cupralarda var dolaşan arkadaşlar fena deil yakısıyo ama sankı tıcarı havası var.Şimdiden hayırlı olsun araban bence bıran once al leonsuz asla :eek:key:

banada öle gelıyo ılk bakışta sarı diyorum düşündükce beyaza kayıyorum :)

Hocam ilandaki arabanın birden çok sahibi var heralde önüne gelen resim çekilmiş :)
Bana sorcak olursan beyaz derim ne o öyle taxi leon pehh pehh pehhh
galiba herkez resim cekilmiş aslında ben fiyatı ve sanroof ve 1.4 tsı olmsı sarıya önlendiriyo km side cok az .

Siyah düşünürseniz bu da gayet güzel duruyor. Yine bizim foruma verilmiş bir ilan,
http://www.seatclubworld.com/satiyorum-27/1-4-tsi-26-000-km-makyaj-oncesi-siyah-leon-satiliktir-13151/

S
iz makyajlı istiyor olabilirsiniz belki ama bana makyajsızlar daha çekici geliyor ve donanımları da daha üst seviyede bildiğim kadarı ile.

Her şekilde hayırlı alışlar dileyeyim :)

teşekkürler bende zaten 2008 model tsı var sıyah cupra tamponlu ben moel yukseltmek ıcın deyıstırıyorum yinedde yardımınız ıcın teşekkürler.

1.2 tsi almazdım. 1.4 tsi tercihim olurdu. cupra da sarı rengi tek geçerim ama düz leon için bişey diyemem. zevk meselesi. senin verdiğin araçlardam sarıyı seçerdim.

ortalık beyaz leondan geçilmiyor tercihim sarı renkten yana ayrıca tamponlardan sonrada çok şık duracaktır

tek kelımeyle sarı renk beyaz iyice sıktı ya her yer beyaz hep aynı arabalar...

Geri
Üst Alt