Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Sonax da kampanya var bilginize.

profescobar

Kayıtlı Üye
Aracıma boya koruma yaptırmayı planlıyordum araştırırken bu gün fark ettim Sonax da kampanya var akşam Bahçelievler sonax a gidip detaylara bir bakıcam. Sizleri debilgilendireyim dedim, sitesindeki detaylar aşağıda yazıyor.Paylaşım olmadan bilgi hiçtir.

Saygılar,

Sonax ve Garanti Bonus işbirliğinde düzenlenen kampanya kapsamında, Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Garanti Bonus’uyla ödeyen herkese SONAX MTV Paketi, 500 TL yerine 195 TL ve 8 taksit olarak yararlanma imkanıyla sunuluyor.
Kampanya 1 Temmuz – 1 Eylül 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi tüm SONAX Uygulama Merkezleri’nde geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Garanti Bonus kartıyla ödemeniz ve gönderilen SMS’i Sonax Uygulama Merkezi’nde göstermeniz yeterlidir.

SONAX MTV PAKETİ

• Sonax Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma
  • Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon
  • Sonax Klima Dezenfeksiyon

500 TL yerine 195 TL ve 8 taksit olarak ödeme imkanı
Ayrıca; uygulama yaptıran herkese Sonax Cam Suyu (2lt) Hediye!

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
MTV'yi Is Bankasiyla odedim artik, cok gec oldu bu kampanya :(

Vergi işini çözebiliriz adamlar vergi makbuzu bulunduruyorlar :) yani kampanyadan faydalanma ihtimalin halen var :)

Geri
Üst Alt