Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar SKODA FABİA RS 2012 alma arifesindeyim yardım

Leon Fr la Fabia RS i kıyaslamak bence yanlış olur,öncelikle siz performans mı istiyorsunuz,yoksa daha konfor ve büyük birşey mi düşünüyorsunuz ona karar verirseniz daha iyi olur..

sürüş zevki oturuş pozisyonu ve performansı iyi olan bi araç istyrm:)

bence fabia rs de sıradan bir hatchback araba görüntüsü var her ne kadar kaputun altında güçlü bir motor olsada. ben 50 bin tl bütçeyle bir araç alacak olsam ne ibiza cupra ne polo gti ne de fabia tercih etmezdim.

araç alırken bence 2. elde giderini düşünmeyin.bu bi keyif meselesi ki ayrıca her aracın da bi alıcısı olur.ben ibiza cupra hastasıyım o yüzden alabilseniz cupra alın derim ama seçim sizin yine,zaten rs le motorlar aynı :)

kapı direklerindeki piano kaplamalar sıkıntılı YüceAuto'da 1 ay staj yaptım 2-3 defa Fabia RS PDI'ı (satılan aracı sahibine hazırlama) yaptım
defalarca bildirdim sadece kontrol bölümündekiler fotoğrafladılar o kadar rally'ci birine giden yeşil-siyah kombinasyon RS'de bile aynı sıkıntı vardı

onun haricinde servis çalışanları çok ilgililer RS'e sis farındaki daylight'den dolayı arıza ışığı yandı diye satış temsilcileri bile servise indi

fastchild beyfendi bu aracı bizzar görmüşsünüz malzeme kalitesine bakmışsınız araç nasıl oturuş pozisyonu filan ne diyorsnuz sizce parasına değcek bi araçmı

Geri
Üst Alt