Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar SKODA FABİA RS 2012 alma arifesindeyim yardım

abiler teşekkür ederim fiyat 51.300 ama bişeler yapmaya çalşcam kredidede yardım etmeye çalşcaklar cupra ise 58 felandı bütçemi iyice aşıyor tpolo gti ise tmm güzel araç ama kredi olanaklarını bana göre çok zor ve forumlarda okudum gtlarda yağ yakma srunları çıkıyormuş sıfır motor taktıran olmuş garantiden bi sıkıntı var yani ama en hızlısı gti tbyki

motorları birebir aynı, o sorunun sadece GTI' ya ait olduğunu sanmıyorum ben..

Hayırlı olsun diyeyim, ama ikinci elde zorlanma ihtimalinizi gözönüne alın... Onun yerine temiz ikinci el GTI' a DODfinans ile kredi almayı düşünün bence... Düşük fiyat, az faiz ;)

Bu arada 0-100km/h' de: RS 7.3 sn, Cupra ve Bocanegra 7,2 sn, GTI ise 6,9 sn ;) Kısacası Kayahan'a kafa tutma RS ile, üzülürsün :)

ama mrtcnkn kardeş poloyu elime geçiremiyorumki satıyım ah bi geçirsem:)

mrcnkn kardeş işte elime geçiremiyorumki gti ı satym yoksa havada karada aslında:(

ikinci el giti bakcaz o zaman ama ben bi test sürüşü yapym fotolar çekymde buraya eklym en yakın zamanda:)

bencede harika bi seçim ayrıca herkes gti'a cupra'ya yöneliyo tek olursun hem 4 kapı hem çok güzel duruyo ama yere kesinlikle basman gerekir :Dal gitsin hacı

İnş istediğin aracı alırsın.Önemli olan almadan önce tam anlamıyla içine sinmesi hiç acele etmeden iyi etüt et.
Bu tam benlik dediğin zaman ve uzun yıllar o aracı kullanmayı planlıyorsan rs te gtı da cupra da seni hiç üzmez.
Her aracın mutlaka bir sorunu var avantaj yaratmak bazı şeylerden ödün vererek oluyor otomobil sektöründe:)

xx

öncelikle alırsanız hayırlı olsun...yorumlara gelince de ya herkes birşey söyler sen sana uygununu al..bende derimki
alacağın gti yada cupra ne kadar temiz olacak?
cuprada tek kapı senin için kullanışlı olacakmı?
5 kapı gti ne kadar güzel duruyor?(tek kapısına nazaran!)
fiyat ve kullanışlılık alırken önemli ama tabi skoda nın da ikinci elini düşünmeden geçmemek gerekiyor kesinlikle!

motor ve şanzuman 3 araçdada aynı kasa değişik sadece ama bana soracak olursan ben tabiki cupra derim üçünün arasında en sportif bence cupra. rs yi hiç canlı görmedim ama beğenildiğine göre güzeldir :) şimdiden hayırlı olsun diyelim...

Geri
Üst Alt