Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar SKODA FABİA RS 2012 alma arifesindeyim yardım

ertuğrul

Kayıtlı Üye
arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu bana fiyatıyla ve kasasıyla muhtemel en uygun aracın fabia rs olması gerektği düşünüyorum sizin bu araçla ilgili fikriniz varmı?tanıdığnda olan binmiş sürmüş olan filan
bu arada kayseride bi polo gti bi cupra vardı bide fabia rs olcak inş:))

Hayırlı olsun ben showroom da inceledim beğendim gayet güzel bir araç bunun dışında motor ve güç olarak cupra ve gtı la aynı güçte aynı motora sahip...:eek:key:

Mavi renk beyaz jantli yere yakin bi RS muthis olur

yere yakın bir rs görmedim şimdilik sende görmek kısmet olsun..
fiyatı nedir
ibiza cupraya göre..

abiler teşekkür ederim fiyat 51.300 ama bişeler yapmaya çalşcam kredidede yardım etmeye çalşcaklar cupra ise 58 felandı bütçemi iyice aşıyor tpolo gti ise tmm güzel araç ama kredi olanaklarını bana göre çok zor ve forumlarda okudum gtlarda yağ yakma srunları çıkıyormuş sıfır motor taktıran olmuş garantiden bi sıkıntı var yani ama en hızlısı gti tbyki

yağ sorunu cupra-boca da da vardı galiba fabia da aynı motor onda da vardır kontrol ettikten sonra sıkıntı olmuyo bende bile eksiltiyo :)
hayırlı olsun inş alırsın

Bak o sati cupranin sahibinden uzak dur arabafan sogutur seni sen 3 un den birini al temiz temiz kullan... Yok yag yakiyormus yok dsg den tikirti geliyormus takma hic 4 4 luk insan olmadigi gibi 4 4 luk arabada yoktur

haklısınız abiler ya valla aslen tip olarak gönlüm cuprada zafa isimli arkadaşın aracı süper duruyo iç mekan kalitesi olarak gti ama gelecek kaygımdan dolayı aklım vrs de geniş die:)

Ben hep ileriye donuk bakarim..bi skoda rs i elden cikartmak vardir bide polo gti yi..farkli bir arac fabia rs ozellikle klasik yesili ve siyah jantlariyla ama benim hep kalbimde polo gti yatar :) hayirlisi olur insallah

olmayan birşey olması anlamında süper seçim rs :)

Geri
Üst Alt