Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar siz olsanız hangisini tercih ederdiniz Kia Sportage mi Hyundai Tucson mu?

2017 sportage mi, Tucson mu?

• Sportage

Kullanılan: 3 30.0%
  • Tucson

Kullanılan: 7 70.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

OMERFARUK

Kayıtlı Üye
Tabi bir çok açıdan değerlendirilebilir ama dış görünüm açısından soruyorum soruyu?2015-hyundai-tucson-activex-lt1-36.jpg mkk.jpg

tucson.

özel bir sebebi yok, sportageyi kızılay dağıtıyor gibi, trafikte 100 tane aynı segment aracın 80 i sportage.

Dış görünüş olarak bence tuscon... Gerçekten kaslı ve güzel duruyor.
Kia'nın ise bence arkadan görünüşü güzel, önden görünüşünü ızgarasından mıdır nedir ninja kaplumbağalara benzetiyorum...
snnj.jpg

bence sportage açıkçası..
ben tucson'un iç dizayn ve kalitesini beğenmedim arkta vardı,ama belkide en üst paketlerinin iyidir onuda bilemem o_O

Tuscon daha heybetli duruyor. Eger goruntu onemliyse tuscon. Sportage in tasarimi hic hos degil. Jeep goruntusu yok.

İkiside 5 para etmez. Bırak yeni kasa X5 i eski kasa 2000 2001 model X5 ler dahi hem yakışıklı hem de güçlü karizmatik gerçek manada jip. Bunlarla kıyaslanmaz dahi. Q7 Cayenne Freelander 2 alınabilir ikinci el. Bunlar çakma jip. Suv. Vb.

İkiside 5 para etmez. Bırak yeni kasa X5 i eski kasa 2000 2001 model X5 ler dahi hem yakışıklı hem de güçlü karizmatik gerçek manada jip. Bunlarla kıyaslanmaz dahi. Q7 Cayenne Freelander 2 alınabilir ikinci el. Bunlar çakma jip. Suv. Vb.
İki araca da baktınız mı kullandınız mı acaba. Bu yorum için ciddi ciddi incelemek lazım. Yoksa çok ağır bir laf. Hele benim gibi 9 sene seat gecmisi olup ardindan sportage ve tucson kullaniciysaniz.

Geri
Üst Alt