Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ARKADAŞLAR SINIFIM İÇİN KAMPANYAYA KATILIM GEREKİYOR... facebook üzerinden...

iki uygulama çıkıyor.ilkinde kampanya tamamlanmış dedi ikinci uygulamaya baktım orda işlemi tamamladım.bu arada zafer hocam aynı memlekette ve meslaktaşız :) esentepede bi beyaz ibiza görüyorum sana mı ait acaba.

iki uygulama çıkıyor.ilkinde kampanya tamamlanmış dedi ikinci uygulamaya baktım orda işlemi tamamladım.bu arada zafer hocam aynı memlekette ve meslaktaşız :) esentepede bi beyaz ibiza görüyorum sana mı ait acaba.

öylemi hocam... memnun oldum ; en kısa zamanda tanışalım o zaman :) (05063008575) ben 200 evlerdeyim.bende gri ibiza 14BU818. kampanyaya katılım için teşekkür ederim....
okulum : Kapullu Vali Nafiz Kayalı İÖO beklerim.

arkadaşlar facebook sayfasında açtığım kampanyaya gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkür ederim. sürpriz bir gelişme yaşadım hemen aktarayım:
BOLU'dan bir bayan arkadaşım kampanyaya katılarak destek olmakla kalmadı. duyarlı bir davranış gösterek yerel basında ve ankarada bir radyoda kampanya için talepte bulunarak adıma BirKaç tane yazıcı göndereceğini söyledi...bu beni ve öğrencilerimi çok mutlu etti. ihtiyacımız fazlasıyla karşılanmış oldu. şimdi de birincil ihtiyaç olarak sırada projeksiyon aleti gerekiyor. çevrenizde bu konuda yardımcı olacak kişiler varsa irtibata geçebilirim.

numaram : 0 506 300 85 75

Eğer Yardımcı olmak isteyen olursa e-mail ile irtibat kurabiliriz.

mail : zaferaykan@gmail.com

Geri
Üst Alt