Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ArkadaŞlar Ödeme planimi yaziyorum acİl yardim:(alinirmi leon fr 1.4 tsi

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında ertuğrul tarafından paylaşıldı.

1. ertuğrul

ertuğrul SCW Üyesi

154
    12
    18
    arkadaşlar aşırı kararsız kaldım lütfen yardım edin
    pazarlıkla leon fr 1.4 tsı opak renk sunrofsuz 45 e anlaştım ödeme planı 11 peşin 48 ay çarpı 950 lira sizce verilirmi??
    aylık gelirim 2000 lira araç pazartesi geliyor çok kararsızım yardım:(

skoda fabia rs den vazgeçtim leonu sürdm tamadır bu dedim çok sevyrm 5 sene en az satmak aklımda yok bile yorumlarınızı bekliyorum

2. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    2000 tl den baska gelirim yoksa birde ev gecındırıyorsam ben maasımın yarısını baglamam bır arabaya.cunku bunun benzını var bakımı vergı vs.. ama ek gelırler var bırde bekar babamın evındeysem alırdım :)

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    arabanın masraflarıda var unutma kaskosu benzini bakımı aylık üst üste 500 de onun için düşün taşın sonra zor durumda kalma

mevlut911 ve kamilaltun bunu beğendi.
  4. hades

hades SCW Üyesi

352
    127
    43
    Bekar olsam anne babamın yanında kalıyor, mutfak, çoluk çocuk gibi ev giderim yoksa alırdım.

Ama benim gibi 2 çocuk, kira ve mutfak, vs vs giderlerin varsa alma.

prolcay, yukcell88, freesezar ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. ertuğrul

ertuğrul SCW Üyesi

154
    12
    18
    bekarım şu an bayburtta astsbm birlikte kalyrm ek gelir yok arkadaşlar arabayı o kadar çok sevyrmki nerdeyse alcam kafam karışık:)

6. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    2000 liranın 1000 lirasını arabanın sadece taksidine ayırmak bana çok mantıklı gelmedi.
    Bunun;kasko,sigorta,alım-satım,vergisi,benzini,bakımı gibi ekstralarıda var.Kendi gideriniz vs sı cabası.
    Kısacası araba varsa birazda cepte para kalsın ki daha bi tadı çıksın.Sıkıntı içinde araba sahibi olmak inanın hiç keyifli oluyor şahsen:)
    Bi araba için bu kadar kendinizi sıkmayın ilerleyen yıllarda değiştirirsiniz olur biter.

xx

7. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    bende daha öğrenciyim ama büyüklerimizden duyup öğreniyoruz ne yapabiliosan ne alabiliosan bekarken yapılır derler şimdi alamazsan ilerde alamazsın ne istiosan al kardeş aklın kalmıcaksa ilerde bu leonu aldıktan sonra kaç kere daha gelcen sen 2000 liranın yarısıyla taksit ödeyip yarısını düşünüon millet asgari ücretle ev geçindirio ssende birşekilde ödersin taksitlerin bittiğinde de arabana bindiğinde "bir ohh be "dersin yeter:D

8. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    Ertuğrul kardeşim 4 sene kısa bir zaman değil bunuda düşün
    Arabanın yakıtı vergisi bakımı ekstralar hep var zorlanirsan ve satarsan
    Cok zararın olur madem 10 liran var 20 lirada kredi cek ikinciel al sıfır şartmi

9. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Bekarsan düşünme al :)

10. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    950 ciddi rakam peşinatın biraz daha olsaydı keşke