Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaslar lutfen yardim edin

caner230891

Kayıtlı Üye
Seat toledo 2001 1.8 20v aracim var arac benzinde ve tupte gaz yememeye baslamisti ve bi gun hic gitmemeye basladi motor rolantide sallaniyordu sanayiye goturduk bujiler degisek denildi bosh marka 3 tirnakli bi buji takildi araba gitmeye basladi fakat yine bir gaz verince hizlanmama yada aniden hizlanip yavaslama gibi sikintilar devam etti ama motor sallaniyordu yine makinaya sokulup arizalar silindi ve sallanma kismi duzeldi sonra buji kablolari bobin manifolt oksijen sensoru hepsi degisti bi sure duzeldi ama yine ayni sikinti bas gösterdi arac yokusta bayiliyor gaz yemiyor bilen bi yardim etsin lutfen ne yapacam

Yok kardesim yapilmadi ustalara gosterdim yukaridaki degistirdiklerimin degismesi gerektigini soylediler ama egr den bahsetmediler

kelebek,enjeksıyon vs ya da tüp varsa tüple alakalı bişide olabilir.memlekette sanatkar usta kalmamış cözsün.benımde iç aks ve tabla burçları dağılmış cukurdan dolayı bir tane akıllı usta cözemedi anlata anlata yıldım da sonunda babayiğit ustanın biri direk arızayı dedi değiştirdikde kurtardım.özel servislerin cılkı cıkmış götür seat yetkılı servisine akıllı uslu baksınlar.akcak kan damarda durmaz geçmiş olsun

Tesekkur ederim kardesim bu gidisle servise gidip parayi bayilacaz anlasilan bugun bi ustaya goturdum o da orjinal buji lazim diyor isin tuhaf yani bilgisayarla arizalara baktirdim ariza da gorunmuyor nasil olacak bilmiyorum yeni almistim sogudum aractan

Geri
Üst Alt