Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaslar leona jant yerine yay??

E_G_E

Kayıtlı Üye
arkadaslar jant almaktan vazgecmıs gıbıyım neredeyse cunku bıraz arastırma yapınca gercekten ögrencı bı ınsan ıcın buyuk bır para ayırmam gerekıyor): ben de onun yerıne seat tan gıdıp 3 cm daha kısa yay alıyım dıyorum daha arastırmadım tabı spor yay sattıklerını bılıyorum ama kac cm onu bılmıyorum hem arabamın orjinallıgı bozulmucak hem de daha bı sportıf gorunucek bana bu konuda bı yardım edermısınız ???

seat sport yayları işini görür 35mm lik aracına çok yakışır zaten jant ın var yayı alırsın sonrada jant vs gelir zaten

yani benecede cunku suanda babama dersem bana 5000 tl ver jant alcam dıye arabamı satar walla :D o yuzden bende az bır butceyle arabamı alcaltırım 16 lık jantlarımla devam ederım belkı daha sonra jant alırım ama ıste daha tam bellı degıl napıcagım ...

bencede yay alabilirsin. ben de yaymı yoksa jantmı kararsız kalmıştım fakat maliyet konusunda müsait olamadığımdan dolayı yay olayına girmeye karar verdim. atatürk oto sanayide tanıdık esnaf bi abim vardı ona danıştım, yay almaktansa orjinal yayları kısaltalım demişti. orjinal yaylarıda presle basa basa kısaltıyolar. üstelik kaç cm istersen o kadar kısaltıyolar. sağlıklımı dersen valla o konuda pek bi sıkıntım olmadı şu ana kadar. sadece yaylar sertleşiyor, sarsıntı çoğaldığı için hafif konfor azalıyor.. ben bunu göze aldım çünkü duruşu çok tatlı oluyor :) aslında yeni yay alsanda durum aynı, konfor yine azalıyor, ama daha fazla para harcıyorsun, karar senin. :eek:key:

5lik guzel bir yay alman yterli olur aracin ustundeki jantlarin ebatlari buyuk olmadidigindan konforda kayip yasamassin ayrica 3,5luk yay alsan pisamn olursun en iyisi 5lil almak aracin duruu degisir cokta guzel durur

katılıyorum 3.5 luk çok yüksek duruyo yine 5lik mantıklı.

ben 5 lik yay kullanmış birisi olarak kesinlikle tavsiye etmiorum o ön tekerler çamurluğa girio sanki 16lık jantta hadi 18 ince yanak olsa nese ama kesinlikle tavsiye etmiorum 35mm lik mükemmel oluyo

3 luk ıcın bosuna para verme 5 lık al goruntu olarak hem daha ıyı olur hemde sonrasında 3 lugu satıcam dıye bos yere beklememıs olursun.5 lık satması 3 lukten daha kolay aklında bulunsun kımse leylek kullanmak ıstemıyor:)

bu sitede 3.5 luk takanlar bir süre sonra satıp 5 e geçtiler..ilk birkaç gün alışma süreci olur sonra zaten dikkatli kullanmaya başlarsın ve sıkıntı olmaz..kesinlikle 5 cm al derim.16 jantlarla harika olur

Geri
Üst Alt