Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaslar gunaydin

Geçmiş olsun.
Farlarda kapak değişimi tabiki olur ama işin ehli bir usta yaparsa. Yoksa hava alır, buğu yapar, su alır kısa devre yapar falan filan. O yüzden usta burada önemli.
Bir de kasko olayına çok takılmayın, evet burası Türkiye. Alırken sıfır hatasız istenir ama saterken bu kaza da ne var ki deniyor.
Bence kaskodan halledin gitsin. Sonuçta paranız cebinizden çıkmayacak. Satarken de pipirikli birine satmazsiniz olur biter. Bu kazada bir şey yok. Satarken de hiç bir değer kaybetmez ama bizde beleşçi çok. Dedim ya Türkiye burası.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun.
Farlarda kapak değişimi tabiki olur ama işin ehli bir usta yaparsa. Yoksa hava alır, buğu yapar, su alır kısa devre yapar falan filan. O yüzden usta burada önemli.
Bir de kasko olayına çok takılmayın, evet burası Türkiye. Alırken sıfır hatasız istenir ama saterken bu kaza da ne var ki deniyor.
Bence kaskodan halledin gitsin. Sonuçta paranız cebinizden çıkmayacak. Satarken de pipirikli birine satmazsiniz olur biter. Bu kazada bir şey yok. Satarken de hiç bir değer kaybetmez ama bizde beleşçi çok. Dedim ya Türkiye burası.

faydali yorumunuz icin tesekkur ederim gercekten ulkemizde dediginiz sıkıntı var ama kapak temin etmem gerekiyor güvendiğim bi ustam var o konuda

faydali yorumunuz icin tesekkur ederim gercekten ulkemizde dediginiz sıkıntı var ama kapak temin etmem gerekiyor güvendiğim bi ustam var o konuda

Geçmiş olsun Erman. Far camını bulman çok zor bence. kaskon var ise oradan hallettir derim. kapağı bulabilirsen biz de hallederiz yapıştırma işini.
@doğan arslan Trakyanın sigortacısı
@AdeM59 @WildlesS montajcılarımız
@İlkerfr682 de merceklenen kardeşim...
ben de kargoyu bekliyorum merceklenmek için

Geçmiş olsun Erman. Far camını bulman çok zor bence. kaskon var ise oradan hallettir derim. kapağı bulabilirsen biz de hallederiz yapıştırma işini.
@doğan arslan Trakyanın sigortacısı
@AdeM59 @WildlesS montajcılarımız
@İlkerfr682 de merceklenen kardeşim...
ben de kargoyu bekliyorum merceklenmek için

teşekkür ederim abicim bikac yere haber saldık bakalım far camı cıkmassa kaskodan yapıcaz bulursam yardımınız icin rahatsiz ederim sizi bisey daha sorayim tampondaki rutuslar mini onarım kapsamına girer mi autoking de falan görüşün nedir

bu sabah basimiza talihsiz bisey geldi tampon halledilir de farın sol alt kısmında kırık var ama icinde hsar yok far degismesi gerekiyor mu yoksa kapak bulunur mu kaskoyu bozmak istemiyorum fikirleriniz nedir tesekkurler Ekli dosyayı görüntüle 19555

Çok geçmiş olsun cam bulunursa değişim olur yoksa komple far satmaya çalışırlar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Öncelikle geçmiş olsun. Benim kaskoda bir kereye mahsus far hasarlarında, hasarsızlık etkilenmiyor. Siz de kaskonuza bir göz gezdirin. Belki böyle bir madde vardır. Hatta benim farımda çok hafif bir çatlak vardı. Görseniz değiştirmeye değil, onarıma bile gerek yok derdiniz. Ama benim gözüme battığı için değiştirttim kaskodan geçen gün. Onarımı düzgün yapabilecek bir Süleymanpaşa'da yok mesela ya da varsa da ben tanımıyorum :) Değişim en temizi

Kırık parçayı yapıştırarak farın üstüne şeffaf film kaplatırsanız sorunsuz kullanırsınız. Geçmiş olsun.

Öncelikle geçmiş olsun. Benim kaskoda bir kereye mahsus far hasarlarında, hasarsızlık etkilenmiyor. Siz de kaskonuza bir göz gezdirin. Belki böyle bir madde vardır. Hatta benim farımda çok hafif bir çatlak vardı. Görseniz değiştirmeye değil, onarıma bile gerek yok derdiniz. Ama benim gözüme battığı için değiştirttim kaskodan geçen gün. Onarımı düzgün yapabilecek bir Süleymanpaşa'da yok mesela ya da varsa da ben tanımıyorum :) Değişim en temizi

yorumunuz için teşekkür ederim bunuda değerlendirecegim . ben halk sigortadan yaptırmıştım en uygunu oydu fiyat ucuz olduğu için öyle bi madde olduğunu sanmiyorum sizin kasko sirketiniz hangisi

Benimki Güneş Sigorta. Kaskoda çok ucuza kaçmamak gerek diye düşünüyorum. Yani en azından en düşük rakamlı kasko ile ona en yakın fiyatlı kaskolarda neler dahil ya da değil karşılaştırmak en iyisi. Bende şöyle bir madde var:

Araca ait sadece ön, arka, yan ve tavan camları, far-sinyal ve ayna hasarlarında:
Bir hasar gerçeklesmesi durumunda yenileme döneminde 0, 1, 2 ve 3' üncü hasarsızlık kademesi
bir kademe yükseltilir. 4' üncü hasar kademesi mevcut hasar kademesi kalacaktır. Iki hasar olması
durumunda 0, 1, 2 ve 3' üncü hasarsızlık kademeleri sıfır hasarsızlık kademesine, 4 üncü
hasarsızlık kademesi ise 2 inci hasarsızlık kademesine gerileyecektir.

[/QUOTE]

.

Geri
Üst Alt