Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Bugün 1 Cupra Aldım :):)

hayırlı olsun kardeşim. bak o arabayı iyi kullan. zafer abinin baktığı gibi bak arabaya daha sonra ben alacam onu senden

hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

Allah utandırmasın,tabanın düz bazsın

allah kaza bela vermesin hayırlı uğurlu olsun... ayrıcalıklı bir araç almışsın

Hakan güle güle kazasız dertsiz kullan kardeşim , yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ..

tüm ıyı nıyetlı arkadaslarıma esekkur ederım,allah hepımızı kazadan beladan korusun..

---------- Post added at 02:41 ---------- Previous post was at 02:39 ----------

Hakan güle güle kazasız dertsiz kullan kardeşim , yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ..

abi samimi sölüyorum allah razı olsun bugun ne kadar kahrımı cektin ya sen :) yemin ediyorum sen olmasan ne bu arabayı alırdım nede bulabilirdim..araba artık senin abi seninkinin aynını isterim :D madem satmadın kahrımı çek biraz abim :)

---------- Post added at 02:44 ---------- Previous post was at 02:41 ----------

hayırlı olsun kardeşim. bak o arabayı iyi kullan. zafer abinin baktığı gibi bak arabaya daha sonra ben alacam onu senden

saol memedim araba senin biliyosun dle getrmeye bile gerek yok :)

Geri
Üst Alt