Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaslar bu nedemek lutfen yardım

Erd3434

Kayıtlı Üye
bune.jpg

arkadaslar sadece kontak actıgımda cıkıyor calıstırınca menzıl gerı gelıyor yalnız bu nedır dun 59 du bugun 58 servıse kalan km yımı gosterıyo senelık yaptırıldı hep eylulde bakımıda ama bu nedır

Ekli dosyalar

• Görünt012.jpg
    Görünt012.jpg
    44.5 KB · Görüntüleme: 77
  • bune.jpg
    bune.jpg
    88.3 KB · Görüntüleme: 23
servise gitmen için kalan günü gösteriyor eğer 15000 kmyi tamamlayamazsan 58 gün sonra servis uyarısı verecek yani eylüle denk geliyor 1 sene sonrası

tsk ederım yanı korkulacak bısey yok servıs zamanı tessekkurler tekrar

benim arac 14600 felan bendede 140 yazıo bu normalmi nedemek istiyo ben kalan 400 ü 3 günde yaparım :D

hbi 15000 km ya da 1 sene diyorya hangisi önce dolarsa arabayı kullanmadın ama 1 sene geçti servise gidecek ha çok kullandın benim gibi 5 ayda 15.000 km yaptın daha 7 ay olmasına rağmen yine servise. hangisi önce dolarsa onu dikkate alıyorlar

Geri
Üst Alt