Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Bu çarşamba birer sıcak kahve içsek :)

viaport starbucks olsa olmazmı hem arka otoparkta koca bir alan var hep boş oluyor. arabalarımızın hepsi bir arada olur o dediğiniz yeri eğer doğru anladıysam arabalar ayrı yerlerde olacak diye bu fikri veriyorum.

aslında çok güzel fikir ama tam iş çıkışı saati avrupa yakasından gelen arkadaşlara zorluk olacağını düşünüyorum
yinede siz bilirsiniz bana uyar :)

gelirsen muhakkak bekleriz serhat abi :)

Bu arada arkadaşlar araçları wonderland ın oraya park edelim bence hepisi bi ara da olsun :D fotoları da çekeriz en azından :D ne dersiniz

can onun yerine viaporta gidelim hem park alanıda musait hemde koca koca projektörlerle aydınlatıyorlar. gunduz gibi oluyor. resimler daha net olur. arkadaki ka vax oto yıkamanın orda koca alan boş oluyor. işte o zaman arabalar bir arada olur . hemde kadıköy- kozyatağı-ataşehir-göztepe-bagdat cadddesi-avrupa yakasından geelcek olanlar için ulaşımıda kolay olur. o saatlerde cadde trafiği malum. olmazmı?

vıaport cok uzak sıtedekıler genellıkle o bolge de hem ordada herkesın cekecegı alan var

aslında çok güzel fikir ama tam iş çıkışı saati avrupa yakasından gelen arkadaşlara zorluk olacağını düşünüyorum
yinede siz bilirsiniz bana uyar :)

yo tam tersi 2.köpruden direk temden lappadanak viaportun önunde oluyorlar. daha kolay olacak. köpru yolu ne kadar tıkalı olursa olsun o yol hep açık.

Bu mekan bize daha da yakın, biraz daha uğraşsanız sizi evde misafir edecem:D malesef Marmara Ereglisinde olacam gelemiyorum.

Geri
Üst Alt