Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Bu çarşamba birer sıcak kahve içsek :)

Ben sürpriz yapabilirim fakat geç olur 10da çıkıyorum işten levent de işyerim 10dakikada gelirim ama o saatte olurmusunuz onu da bilmem tabi bakalım gelirsem haber vericem....:eek:key:

Ben sürpriz yapabilirim fakat geç olur 10da çıkıyorum işten levent de işyerim 10dakikada gelirim ama o saatte olurmusunuz onu da bilmem tabi bakalım gelirsem haber vericem....:eek:key:

gelirsen muhakkak bekleriz serhat abi :)

Bu arada arkadaşlar araçları wonderland ın oraya park edelim bence hepisi bi ara da olsun :D fotoları da çekeriz en azından :D ne dersiniz

bana kimse cevap vermemiş gelmediğim gibi umutla da program yapıcam o da gelmicekkk :p

bana kimse cevap vermemiş gelmediğim gibi umutla da program yapıcam o da gelmicekkk :p

atlamışım niye kızıyorsunn :( gel gel prenses prensini al gel muhakkakkkk :) umut ta şu final stresinden kurtulsunnnn lütfennn

viaport starbucks olsa olmazmı hem arka otoparkta koca bir alan var hep boş oluyor. arabalarımızın hepsi bir arada olur o dediğiniz yeri eğer doğru anladıysam arabalar ayrı yerlerde olacak diye bu fikri veriyorum.

Geri
Üst Alt