Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar bir bakarmısınız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fiyatı bi parça daha inse gayet güzel.. :)

deniz abim sen 122 liklere bak bunun yakıtı seni üzer tüplü araçtan sonra :) en fazla yakan tsi seçeneğine bakıyorsun sen :)

not: bu arada araç benim rahmetlinin rengindeymiş anılarım canlandı birden :)

adam Sc lı araba ıstıyor taktınız su fındık turbolu 122 lıge karısmayın yaw:D

valla ben o paraya mk1 leon cupra dan başka bir araba almam.

Ya ben fotoğraflara takıldım..Niye auto king'in önünde çektirir ki fotoyu..Bende şöyle bir his uyandırdı."Araç boyadan çıkmış tertemizken fotoları hemen çekelim.." diye mi düşünüyorlar ki..Yoksa adam orada çalışan falan mı...

süleyman satıcı zaten söylemiş boya var diye, bence de dediğin gibi boyadan çıktığında gıcır gıcır gözüksün diye hemen fotolarını çekmiş.. ikinci dediğin seçenekde ise durum daha vahim olabilir.!

deniz abim sen 122 liklere bak bunun yakıtı seni üzer tüplü araçtan sonra :) en fazla yakan tsi seçeneğine bakıyorsun sen :)

emre 122 lik alacaksam leondan başka bişey almam..golf olmasının sebebi 140 lık...tüpten sonra ne yaşayacağımı bende bilmiyorum..ne kadar yakacağınıda kestiremiyorum..200 tl ye şehiriçi 700-750 km gitsem beklentimi karşılar açıkçası..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt