Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar bi bakın lütfen ..

pişmanlık duyucak bişiy yok sen beğenmişsen sana hitab eden bi kısmı var demekki :eek:key:
hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullan...

icten göbekli ofsetli jantları hep beyenmişimdir yakısacagına eminim sıkıldıgında rengini füme yap bence cok güzel duruyor.

bence yakışcak fotoları bekliruz insan parayı verdikden sonra pişmanlık duyuyo ilk baştan hatta araba lift den indirlmeden yaylartamam oturmadfan naptım ben diyosun araba oturdukdan sonra ii ki yapmışım diyosun yalnız bnm görüşüm 3.5 yay var demişsin araba biraz havada kalcak gibi geliyo 5 e çevir bence

hayırlı olsun bence guzel secım yapmıssın en sonunda farklı bsy takılcak su leona :)

merak ettıgım bır modeldı genelde hep sx'lerde goruyordum bızım araclarda nasıl olur bılmemıstım hayırlı olsun fotoları beklıyoruz

hiç pişmanlık duyma kaan çünkü gerçekten çok güzel bir jant seçmişsin. kırmızının ve siyahın beyaz ile olan uyumu çok şık bir görüntü oluşturucak. eğer kırmızıyı beğenmezsen gerekirse o kırmızı alanı normal jant rengine veya mat siyaha boyattırırsın. kayseride bu tarz ince işçiliklerin ustalarını çok duydum ben. sıkıntı yapma kendine iyi günlerde güzel günler kullan inşallah kardeşim.
insallah abi bi jant gelsın o serıtı halletmek kolay cok tesekkur ederım yorumun ıcın abi sagol

ben satan adama sordum bayagıda guvendıgım bı adam kesınlıkle havada falan kalmaz dedi .. bide herkeste olan bırseyı takmak ıstemedım bbs jantlar a5 jantları falan fılan .. degerlı yorumlarınız ıcın cok tesekkur ederım

hayırlı olsun...güle güle kullan..
bu kolların içerde olması jantın lastik ile kolların olduğu bölüme kadar olan bölüme ne diyorlar bober mi ofset mİ?? Ama duyduğumu yazıyorum..bunların dirfleri çin yapıldığı yanlamada kolaylık sağladığı..
ne kadar dogru bilmiyorum...bunu okuduktan sonra bilenler yazacaktır..
eğer drift için iyi ise uzun yolda ne kadar yorar bilmiyorum ama havanın orda dönmesi mantık olarak hoşuma gitmiyor

Geri
Üst Alt