Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar aracımla ilgili bir problem var bakarmısınız lutfen?

rot ayarı bozuktur lastık yere surtunerek gıdıyordur bu lastıgının erımesınede sebep olur

selam koku el freni arızasıda olabilir tamamen boşaltmıyor ya da ayarsız olabilir frenleri sensör warmı sende bilmiyorum ama sensörler bozulmuş yanlış sinyalde gönderiyor olabilir inşallah büyük bi sıkıntısı olmaz esp flan arızalıysa balataya yanlış sinyalde gönderiliyo olabilirki lüks araçlarda olan bi şey bu bunlarıda sor bi servise araya sert bi cisim girmiş olabilir lastik kokusu değil gibi lastik neden koksun bunlara rağmen gerçekten yürüyen aksam değilde lastik kokuyorsa lastiğin çeliklerini yırtıyoda olabilir bende aracı ocak 8 de aldım her yerini düzelttirdim ondan olumsuz bakıyorum her şeyine:) yaptırdıktan sonra burda paylaş merak ettim bende

dediklerin doğru olabilir. acaba lastiklemi alakalıdır ya:( ay allahım iyi ce kafam karıştı.

eline bir metre al sag lastık le sol lastıgın aralıklarla arasını olc bırbırınden mılımetrık bıle oynuyorsa ayar kacıklıgı vardır cukura vs gırmıssındır :):) az da olsa merakını gıderırsın bu konuda

bu arada bunu neden soyledım !! safran boluya gıdıp geldıgım aracta kamber ayarı bozuktu dun bır olctuler 2,5 cm fark cıktı

aynısı benim başıma gelirken geldin..eğildim sol arka lastiğin orda koku vardı..yaklaşık 200 km gitmiştim ama lastik buz gibi idi...benzincide wc ye girdim çıktım koku yoktu..sonra tekrar baktım ilerde bir yerde vardı..sonra kayboldu gitti..ben baktırdım kimse frenlerde falan bişi bulamadı..
teker jant mı sürtüyor diy merak ettim ama mümkün değil o araca beş kişi bindiği zaman bile sürme yapmıyordu..bende ki yaylar üstten ve alttan simetrik halkalı....o an bayağı kafaya takmıştım..rotçuya gittim teker bilyelerine kadar baktırdım hiç bişi yoktu...gitmişken rot ayarını tazeledim..:)

rot ayarı bozuktur lastık yere surtunerek gıdıyordur bu lastıgının erımesınede sebep olur

eline bir metre al sag lastık le sol lastıgın aralıklarla arasını olc bırbırınden mılımetrık bıle oynuyorsa ayar kacıklıgı vardır cukura vs gırmıssındır :):) az da olsa merakını gıderırsın bu konuda

bu arada bunu neden soyledım !! safran boluya gıdıp geldıgım aracta kamber ayarı bozuktu dun bır olctuler 2,5 cm fark cıktı

dediklerine bir bakacam teşekkur ederim.

Acaba egzost a poşet falan mı yapıştı oda yapar benim başıma gelmişti borulara yapıştı baya koku yapıyodu son susturucuya yapıştıysa yapar lastik ve frenler çok ısınmamış dediğine göre böyle bişey olabilir...

benım aracın egszuna bı poset yapıstı 1 aydır aracın ıcne berbat bı plastık kokusu gelıyor ama bu ara azalmaya basladı koku aracı kaldırıp kocaman cop posetını ayırdım egsozdan....

%90 balatalarla ilgilidir.Biran önce kontrol ettirmelisiniz.

Acaba egzost a poşet falan mı yapıştı oda yapar benim başıma gelmişti borulara yapıştı baya koku yapıyodu son susturucuya yapıştıysa yapar lastik ve frenler çok ısınmamış dediğine göre böyle bişey olabilir...

aynen bencede böyle olabilir..benimde geçenlerde leş gibi koktu araba ki arabanın içi koku cennetidir benim..bi baktım poşet sıkışmış egzosun borusuna.üstümü berbat ettim ama çıkarttım

%90 balatalarla ilgilidir.Biran önce kontrol ettirmelisiniz.
balatlara baktım bugun bişey yok balatalarda

aynen bencede böyle olabilir..benimde geçenlerde leş gibi koktu araba ki arabanın içi koku cennetidir benim..bi baktım poşet sıkışmış egzosun borusuna.üstümü berbat ettim ama çıkarttım
yok plastik kokusu değil o kokuyu biliyorum. bu baya lastik kokusu ve sadece sol arka tekerlekten geliyor. arakda herhangi bi yerde yok koku

Geri
Üst Alt