Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ARKADASLAR AEROdinamik kit mi ? Yoksa CUPRA kit mi? bu konu acılmıs ama olsun:D

bu arada sizin paylaştığınız cupra tampon makyajsız sizin araç makyajlımı makyajsızmı ? benim aracın fotosu bu cupra tampon hakkında bilgi vermesi açısından paylaşıyorum.....

abı demek cupra yapsam benım araba bu olcak makyajlı benımkıde ve jantlarımızda aynı :)

spor yay var demı abı 3 cm?

ben spor yayları cıkarttım ama orjınala dondum ısbul asfalt sartlarından arabaya acıdım, sankı cupra tampon kesınlıkle spor yay ıstıo yoksa cok yuksek durur havası verıyor .
aynen öyle cupra takıcaksan yaysız sakın takma leylek gibi orjinal tampondan daha yukarda duruyo çünkü:) bu arada paylaştığın resimlerin sahiplerini yanıyomusun ikiside bursalı bende dahil olmak üzere..:)

Araç makyajsızsa cupra tampon makyajlıysa aero derim ama makyajlı araçlarada makyajsız tampon takılabiliyor örnek
(red shark) çağların aracı cup 33....tabi biraz masraflı oluyor...

aynen öyle cupra takıcaksan yaysız sakın takma leylek gibi orjinal tampondan daha yukarda duruyo çünkü:) bu arada paylaştığın resimlerin sahiplerini yanıyomusun ikiside bursalı bende dahil olmak üzere..:)

valla bursalılarda bı leon hastalıgı sankı daha cok ust sevıyede cunku modıfylı leon gordummu cogunlukla 16 yı goruorum:D ole gezerken gordum koydum tanımıyorum :)

valla bursalılarda bı leon hastalıgı sankı daha cok ust sevıyede cunku modıfylı leon gordummu cogunlukla 16 yı goruorum:D ole gezerken gordum koydum tanımıyorum :)
ok kardeşim ikiside çok sewdiğim abilerimdir seat hastalık bursamızda seatı olanlarda.....:)) al buda arka tampon....

bu leonları gosteren harbıden bu cuprayla aero tamponlar kım ne derse desın bence yenı kasa yapcaklarına dırek aero cupra kasa cıkarsınlar hıc ugrasmıyalım:)

yenı kasasından tırsıorum leonun acıkcası ya herro ya merro olcak pasatlar honda cıvıcler gıbı olmasından korkuorum en ıyısı makyaja devam kasa deısmesınler:)

Geri
Üst Alt