Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Acil Yardım

senın arabana uymaz golf 4 uyumlu dıyo,eskı kasa leona uyar

Sen boşver herkesi beni dinle :)
3.5'luk alıcaksan hiç alma, indireceği anca 1cm. O da önü. Arkayı hiç indirmiyo.
5'lik yay diyince insanlar bi korkuyo nedense. 5'lik yay zaten arabayı 3cm anca indiriyo. Ben arabayı 9cm indirdim bişey olmuyo korkmayın :)

+1 kesınlıkle:eek:key:

H&R, Eibachtan çok daha iyi..

yahu şöyle yapmayın :) neden iyi bare yaz alp :)

H&R daha iyi düşürüyor eibachlara göre..daha doğrusu H&R orantılı düşürüyor.eibachlarda ise ön daha çok düşüyor..H&R daha performansa yönelik ve daha serttir..eibach ise daha yumuşak..konfor için alacaksan eibach..ama şöyle bir durum var,eibach daha yumuşak olduğu için esneme payı daha fazla.dolayısıyla altını vurma riskin daha fazla ama H&R daha sert olduğu için esneme payı daha az

Benim Gercekten Kafam Karıştı :D

araba sert olsun ama orantılı düşsün diyorsan H&R,yumuşak olsun ama arkası öne göre biraz havada kalsın farketmez dersen eibach..ama kesinlikle 5 cm al..H&R da 4cm var diye ibliyorum ama emin değilim

ayrıca öyle ön arka yükseklik farkı sadece lastik çamurluk arasından anlarsın. o da yani 1 2 cm. max...

Aynı sıkıntı bende de var şimdi. 17" jant + 225/45/17 lastik aldım. Yay da h&r 3.5 düşünüyorum. Aracım düşsün maksatlı değil ama leylek gibi kalmasın maksadıyla yay alacağım. Yani ben aracın orjinal yüksekliğinden memnunum ama jant sonrası biraz düşürmezsem leylek gibi durur diye baskılar var çevremden :) Sizce ne yapmalıyım. Eibach 3.5 veya h&r 3.5 ? 5'lik çok gelir diye düşünüyorum çünkü arabam şuan stock haliyle evimin kaldırımına sıfıra sıfır park ediyor neredeyse.

Geri
Üst Alt