Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar acil temiz 320 ci 325 ci 330 ci arıyorum lütfen ilgilenir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-3-serisi-full-full-bmw-3-30-ci-acil/detay

çağlar ; kardeşim aracı ev aldığımızdan dolayı satılığa çıakrdık...aksi takdirde kesinlikle satmayı düşünmüyordum ! bununla birlikte araçta sadece sol ön çamurlukta küçük bir lokal boya mevcut , araç full+full olmakla birlikte bu modelde bulabileceğin en temiz arabadır ! eğer ilgilenirsen ve anlaşırsak , hem senin hemde benim ihtiyacım giderilmiş olur ... aracın kazası yoktur ! araç gerçekten iyi durumda ... bakmanı tavsiye ederim :) görüşmek üzere ...

çağlar abi bu mersindeki araç daha once bilecikte bi kaza geçirmiş trafik sigortası tarafından hasar giderilmiş kazanın boyutu ve ne kadar a mal olduğu hakkında bilgi edinemedim

Ben biliyorum bunları.Birtane dükkanları var karayolları üzerinde oraya e36 ve e46 getiriyolar hep satmak için.Bunuda görmüştüm ama o para verilmez

Eminmisiniz kazası olup olmadığına adam kesinlikle yok diyor istediğiniz yere götürün eğer kaza varsa parasını veririm diyor o zaman bize ayak mı yapıyor dersin

Eminmisiniz kazası olup olmadığına adam kesinlikle yok diyor istediğiniz yere götürün eğer kaza varsa parasını veririm diyor o zaman bize ayak mı yapıyor dersin

2008 yılında bilecikde bi hasar gözüküyo ama boyutunu bilmiyorum trafik sigortası karşılamış belki 50 tl belki 200 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt