Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar 2001 saet leonum var 3000 devirde 105 falan yapıyo normalmi acab??

16 v ıcın normaldır belkı ama benımkı 8 v normalı ne onu soruyorum...

ikiside aynı değerleri görüyor ama tama oalrak bilmiyorum bende yanlıs bilgi vermeyim bilen birileri illaki vardır sn farkı olabılır:confused:

senın golf un fsı degılse 16v degıl 8v dır.Fsı dısında 1.6 16v yok golf V lerde

peki can abi simdi 8v Ler tek egzantirik 16v ler cift egzantirik bu faktör hızlanma süresinide etkiliyor demi 8v 16 v ye yetişemiyor hatta senin aracın bi videosu vardı golf 16 8v yeişemiyordu bile :)

peki can abi simdi 8v Ler tek egzantirik 16v ler cift egzantirik bu faktör hızlanma süresinide etkiliyor demi 8v 16 v ye yetişemiyor hatta senin aracın bi videosu vardı golf 16 8v yeişemiyordu bile :)

b arkadasımın arabasıydı o golf.ondada yazılım vardı,fıltre flan vardı.o kadar fark olması garıbıme gıtmıstı acıkcası denedıkten sonra.Cıft egzantrık ıyıdır her zaman ıcın :)

Gordugun deger normal anormal olan bırsey yok......

Bendede 2001 Seat Leon 1.6 8 V var, 3000 devirde maksimum 100 - 105 görüyor. Daha önce 2001 model Opel Vectra 1.8 otomatik aracım vardı o 3 bin devirde 120 görüyordu, motordan ziyade tork ve hp ile ilgili bir durum bu sanırım.

tork ve hp ıle alakası yok devır ve km nın.Sanzıman oranı ıle ılgılı bır durum.

• Beğen
Reaksiyonlar: uquR
walla bu devir saatinde benim de dikkatimi bişey çekti, benim 2010 tsi versiyon güncellemesinden sonra 6. viteste 3000 devirdeyken 140'a yaklaşıyor, önceden sanırım 120 idi nasıl oldu anlamadım ama çok keyifli olduğu kesin. Uzun yolda basıyorum 140 - 150 gibi gidiyorum bakıyorum tüketim bazen 6,7 bazen 7,3 çok keyifli :)

Geri
Üst Alt