Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadas araba yerıne esını degıstırmelı bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evlerden uzak böylesi :)

bayanlar araba kullansın çok yakışıyo ama önce öğrensinler abi yaa..:):)

yanlıs anlasılmak ıstemem allah mutluluklarını daım etsın,allah ayırmasın tabı ama yani ınsan arabasından degıl yasamaktanda sogur benım 5 dakıkada kımyam degıstı :)

daha önce buna benzer bir bmw ilanı daha vardı, sanki biraz ona benzetmeye çalışmış komiklik olsun diye, öyle gibi geldi bana...

Bayanlar arabami ögrensin dedi biri gayet iyi biliriyorum bir cok bayan sizin gibi ziyniyete. Olan erkekler yuzuden korkuyor surmeye sinyal yakiyor donsemmi acep donmesemi neyse sinyal yanik dursun yola devam :) herkes bi degil :)

Ben bayıldım ilana. Akşama eşime de göstereceğim.

yıkamacıda tazyikli su tuttu diye polis çagıran boyama zarar verebilir diye şikayetci olan bir eşiniz varsa almayın

milletin amma boş vakti var, efsane ilan olsun diye sıkmış da sıkmış... cıvığı çıkmış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt