Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadas araba yerıne esını degıstırmelı bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hakan16 atayın yazısında kötü bir mana yok ki zaten açıklamasını yapmış fazla uzatmayın lütfen birbirinize atarlanmayın

leonita sen eğer daha kötü konuşanları görüp bildirirsen seviniriz gözden kaçmalar yaşanabilir

konuyuda kapattım

birincisi bayanların olduğu yerde hiçbir tabir kullanılmaz..
ikincisi sen neden acıklama yapıyosun onu anlamadım bizim muhabbetimiz başkasıyla iken..
ücüncüsü yasın benden küçük önce büyüklerine saygı göstermen gerek

insallah modlar gerekeni yapar yazdığın o hakaretlerden sonra
sorularına yanıt verım once sen duzgun konusucaksın saygı gormek ıstyosan sen benım terbıyemı neye gore sınayabılıceksın
ıkıncısı hangı konuya ne yazıcagımı sanamı sorucam ızın alma memurumusun ıstedıgım konuya ıstedıgımı yazarım
ucunucusu yasla buyuk olunmuyor malesef hersey kafada saygı gormek ısteyen once uslupta saygıyı ogrenır sanırım bunada cevap verdım
mod konusundada aklın kalmasın suphen olmasın gereken neyse yapılır anladınmı bu forumun buyuklugunu kavra bence once bızde sadece forum oncelıklıdır kısı yada yonetıcı yada herneyse forumdan sonra gelır merak etme
baska soru

kımsın lan sen terbıyesızlık yaptgımı soylıyceksın bana asabımı bozma benım bu zaman kadar forumda herkez tanır benı laf ebelıgı yapma aarabada elıne vermek tabırını herkez bılır bılmıyosan ogrende gel benım canımı sıkma

kardeşim bu olmamış konu her ne olursa olsun bizler adı üstünde idareci arabulucu yöneticiyiz.burak gerisini sen devam et babacım herşeyin sonu hoşgörüdür erdemlikdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt