Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadas araba yerıne esını degıstırmelı bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sen ankaraya ugrasana hakan bi nedersin?boyunun ölçüsü iyi alınmamış ben alırım istersen cok net bi şekilde:)

gelcem sırf senin için gelicem tamam mı :) :)

valla daha yanıma yaklaşan olmadı sadece plakamı okuyolar :D:D:D

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bayanlar arabami ögrensin dedi biri gayet iyi biliriyorum bir cok bayan sizin gibi ziyniyete. Olan erkekler yuzuden korkuyor surmeye sinyal yakiyor donsemmi acep donmesemi neyse sinyal yanik dursun yola devam :) herkes bi degil :)

ya yedim fırçayı zaten bide sen gelme üstüme :( :(

ben bilmeyenler için dedim öğrensinelr diye :(

size cok yakıştıgınıda söyledim zaten güzel olanı görmeyin eleştiriyi görün kız millet işte nolcak :) :)

gelcem sırf senin için gelicem tamam mı :) :)

valla daha yanıma yaklaşan olmadı sadece plakamı okuyolar :D:D:D

ya yedim fırçayı zaten bide sen gelme üstüme :( :(

ben bilmeyenler için dedim öğrensinelr diye :(

size cok yakıştıgınıda söyledim zaten güzel olanı görmeyin eleştiriyi görün kız millet işte nolcak :) :)

gel gel ankara buyuk yeter bize:) senın plakanıda okurum adınıda rahat ol hakancıkpuhaha

Surda bayan surucu oldugunu bilipte bu lafi kulanman biraz anlamsiz oldu ustune alinam diyiceksin herkes kendine gore pilot

Surda bayan surucu oldugunu bilipte bu lafi kulanman biraz anlamsiz oldu ustune alinam diyiceksin herkes kendine gore pilot

siz alınmayın zaten siz bizden de iyisiniz.. :):)

gel gel ankara buyuk yeter bize:) senın plakanıda okurum adınıda rahat ol hakancıkpuhaha

arabanın arkasına sırf senin için yazı astırıcamm ..

okursun bol bol '' ÖYYYLE BAKARSIN İŞTE '' diye puhahapuhahapuhaha

(gene fırça atıcan ama dayanamadım :) )

Hic kimse iyi sofor degildir istanbul gibi bir yerde araba surdugum icin kendimi bir kac seviye yuksekte gormemde gayet gormal makas atmayla hiz yapmayla iyi sofor olunmaz zaten iyi kulandigini kimse idda edemez herkes kaza yapabilir herkes yeri gelir kotu suebilir sizin on yaginiz su onun bos niye gitmiyorsun :) zihniyeti neyse durmak yok yola devam ilan basligini begenmedim yanliz itici :)

siz alınmayın zaten siz bizden de iyisiniz.. :):)

arabanın arkasına sırf senin için yazı astırıcamm ..

okursun bol bol '' ÖYYYLE BAKARSIN İŞTE '' diye puhahapuhahapuhaha

(gene fırça atıcan ama dayanamadım :) )

hakan cık nıyetlısın be annem senle ugrasmıcam gunah yanı dimi:) sen o yazıyı yazdır ben o yazıyı sana yedirtcem iftar nıyetıne ok gourusurz:D
:D:D:D:D

lütfen mesaj yazarken üslubumuza dikkat edelim

uslupla alakalı bir sıkıntı gormedım ben bızden daha beter ve uslupsuz konusanlar var zaten kaptan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt