Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadan gelen ses

arthur

Kayıtlı Üye
arkadaş lar benim arabanın arkasın dan stap ze yola girdigim ze tıkır tıkır bises geliyo amortisörler felan mı yoksa selçugun dedigi gibi bagaj dan felan mı

arkadaş lar benim arabanın arkasın dan stap ze yola girdigim ze tıkır tıkır bises geliyo amortisörler felan mı yoksa selçugun dedigi gibi bagaj dan felan mı

bende de aynı sorun var bende de var stablze yolda bu kilitli taşlı yollalrda geliyo sadece sol arkadan geliyodu servise gittm amartisör bu ses geliyosa öyle yollarda bilki amartisör dedi monreo orjinal amartisörü serviste işçilik dail 130 a taktırdım ben abi

bende de aynı sorun var bende de var stablze yolda bu kilitli taşlı yollalrda geliyo sadece sol arkadan geliyodu servise gittm amartisör bu ses geliyosa öyle yollarda bilki amartisör dedi monreo orjinal amartisörü serviste işçilik dail 130 a taktırdım ben abi
bende her iki taraftada geliyo ya bakalım bi ne olacak

stepne veya bagaj kilit yerinden gelir paşam amortisor az cok belli eder zaten patladıgı zaman

Bende de tümseklerde geliyor öyle bir ses, sanırım amortisörlerden. Servise baktırayım dicem ama bu arızalar servise gidince kayboluyor, araç soğukken oluyor.

arkadaşlar ben bu problemi daha önce yaşadım. Amortisör ve takozlarının kontrol edilmesi gerekiyor. Genelde amortisör takozlarından kaynaklanıyor ve takoz değişimi sonrasında problem gideriliyor. Ben takozlarla beraber amotisörleride değiştirdim. Yine alman malı olan boge marka tercih ettim. Değişimden beri hiç bir problem yaşamadım. Servisteki ustalarda bu problemin kronikler arasında yer aldığını söylediler.

bende hafif bozuk bir yolda giderken bazenleri arkadan bir gıcır gıcır sesler geliyo duydukça sinirleniyorum. bir şeyler yapıcam o sesi bi kesicem ya bagajda birşey var sürekli ses cıkartıyo yada arabada sıkıntı var.

Geri
Üst Alt