Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadan gelen ses

bende hafif bozuk bir yolda giderken bazenleri arkadan bir gıcır gıcır sesler geliyo duydukça sinirleniyorum. bir şeyler yapıcam o sesi bi kesicem ya bagajda birşey var sürekli ses cıkartıyo yada arabada sıkıntı var.
Aynı şikayetle servise gittim geçen sene, özellikle bozuk ve mıcırlı yollarda ve yazın oluyordu. B direk kaplamadan geldiğini söylediler, sebebi o parçaların birbirine güvenlik nedeniyle vidalanmamış olmasıymış, söküp geri taktılar düzelmişti, sonra bir ara tekrar duydum, umursamamaya başladım.

Aynı şikayetle servise gittim geçen sene, özellikle bozuk ve mıcırlı yollarda ve yazın oluyordu. B direk kaplamadan geldiğini söylediler, sebebi o parçaların birbirine güvenlik nedeniyle vidalanmamış olmasıymış, söküp geri taktılar düzelmişti, sonra bir ara tekrar duydum, umursamamaya başladım.

valla sökmeli takmalı işler zaten hem yaptırıcaz hemde ilerde tekrar aynı ses olucak o zaman yaptırdığımın ne anlamı kalıcak. o zaman umursamam o sesi sökücem takıcam sonrada ses yıne cıkıcak hiç boştan yere vidalarını gevsetmeye gerek yok.

Gızırtı yahut Lastik Sesi İse Stepnenizi sabit tutan somunu (stepne lastiğinin ortasındaki malzeme köpüğü altında kalan Büyük plastik somun) Elle sıkmanız gerekebilir yok ondan değilse Amortisör ve takozları Gözden geçirin..

Gerçi Ses Tanımını Pek anlamadım ama stepne bölgenize yapacağınız ses yalıtımı bu tür seslerin rahatsızlığını ortadan kaldırıyor haberiniz ola ;)

Gızırtı yahut Lastik Sesi İse Stepnenizi sabit tutan somunu (stepne lastiğinin ortasındaki malzeme köpüğü altında kalan Büyük plastik somun) Elle sıkmanız gerekebilir yok ondan değilse Amortisör ve takozları Gözden geçirin..

Gerçi Ses Tanımını Pek anlamadım ama stepne bölgenize yapacağınız ses yalıtımı bu tür seslerin rahatsızlığını ortadan kaldırıyor haberiniz ola ;)
selçuk bildigimiz takır takır takır varya o ses işte vallah daha nasıl anlatim bilemedim

yetkili serviste tanıdık var mı rica etsen test çıkın bakalım onlar ne diyecek :confused:

Geri
Üst Alt