Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

arkadan gelen ses

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında arthur tarafından paylaşıldı.

1. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    arkadaş lar benim arabanın arkasın dan stap ze yola girdigim ze tıkır tıkır bises geliyo amortisörler felan mı yoksa selçugun dedigi gibi bagaj dan felan mı

Bunu beğendi. fatihyksel bunu beğendi.
  2. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    kimsede böyle bişey yok mu ya

3. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    bende de aynı sorun var bende de var stablze yolda bu kilitli taşlı yollalrda geliyo sadece sol arkadan geliyodu servise gittm amartisör bu ses geliyosa öyle yollarda bilki amartisör dedi monreo orjinal amartisörü serviste işçilik dail 130 a taktırdım ben abi

4. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    bende her iki taraftada geliyo ya bakalım bi ne olacak

5. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    stepne veya bagaj kilit yerinden gelir paşam amortisor az cok belli eder zaten patladıgı zaman

Bunu beğendi. arthur bunu beğendi.
  6. DarkPassenger

DarkPassenger SCW Üyesi

67
    10
    8
    Bende de tümseklerde geliyor öyle bir ses, sanırım amortisörlerden. Servise baktırayım dicem ama bu arızalar servise gidince kayboluyor, araç soğukken oluyor.

7. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    kardeş olmazsa step neyi çıkarıp bakacam

8. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
    arkadaşlar ben bu problemi daha önce yaşadım. Amortisör ve takozlarının kontrol edilmesi gerekiyor. Genelde amortisör takozlarından kaynaklanıyor ve takoz değişimi sonrasında problem gideriliyor. Ben takozlarla beraber amotisörleride değiştirdim. Yine alman malı olan boge marka tercih ettim. Değişimden beri hiç bir problem yaşamadım. Servisteki ustalarda bu problemin kronikler arasında yer aldığını söylediler.

arasmania ve arthur bunu beğendi.
  9. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    bende hafif bozuk bir yolda giderken bazenleri arkadan bir gıcır gıcır sesler geliyo duydukça sinirleniyorum. bir şeyler yapıcam o sesi bi kesicem ya bagajda birşey var sürekli ses cıkartıyo yada arabada sıkıntı var.

10. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    :eek:key:

Sayfayı Paylaş