Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar yardim lütfen

ilkrsvr

Kayıtlı Üye
herkese merhaba tekrardan 2006 model ibiza 1.4 tdi s-rider marka aracimin elektrikli açilir kapanir camlarini ve elektrikli katlanir aynalarini uzaktan kumandaya bağlatmak istiyorum varmi yaptiran aranizda arkadaşlar oluyormu ve nasil bi sistem yapiliyor tavsiye edermisiniz..

camlar için çoğu elektrik aksesuar satan yerlerde modüller var aynalar içinde bir internet satış sitesinde modül yapılmış satılıyor özellikle leonlara yapıyordu bir aralar...

bi kutu takılarak yapılıyor..tüm elektrikçiler yapıyor..arza lambası yakar mı bilemiyorum ama..

ben de yaptırmayı düşünüyorum..1 yılda 3 kere arabamın camını açık unutup evime gittim..ikisinde tamamen açık bırakmışım ve birinde yarım saat sağnak yağışa maruz kaldı..

bana da şart..

basit bir modül ile camları halledebilirsin.

Geri
Üst Alt