Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZaferAykan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim ibizamın stoplarını yenilemeyi düşündüm. içleri oldukça kirli ve buhar almaya başladı. Stop zemini kırmızı olanlardan arıyorum. Serviste orjinal fiyatını bilrn varmı*? Ya da değiştirmeyi düşünen:)

Arkadaşlar konuyu takip edicem sık sık. yardımlarınızı bekliyorum

valla ıclerı kırmızı olanlardan ıstıyosan benım arac 2004 model kırmızı ıcler ama arda arkadasımızınkı 2007 model ve ıclerı daha koyu renk.modelde renk deısıyo dıkkat et derım eskılerı satmayı dusnursen bana fıyatlarını pm atarsan sevınırım.

valla ıclerı kırmızı olanlardan ıstıyosan benım arac 2004 model kırmızı ıcler ama arda arkadasımızınkı 2007 model ve ıclerı daha koyu renk.modelde renk deısıyo dıkkat et derım eskılerı satmayı dusnursen bana fıyatlarını pm atarsan sevınırım.

ogün ben mehmetin arkadaşıyım; karabükten:) ben stopları değiştirirsem sana yollarım para ikinci plan. evet benim stoplar kırmızı değil; içleri koyu. Kırmızılardan arıyorum. acaba hangi modellerde var. tahminim 2003 ve 2004 modellerde var sadece yada 2006 ya kadar.

icthsj.jpg

tam olarak benım stoplar bunlardan.2004 model ıcın ıcı kırmızı demek lazım.yada mehmet abı geldıgınde yada sız gelırsenız beraber gıderız benım aracı gosterıp ısterız.

fiyatını bilmiyorum ama model yılına göre değişiyosa servisten rahatlıkla bulabilirsin ya da max. 1.5 ay beklersin..

fiyatını bilmiyorum ama model yılına göre değişiyosa servisten rahatlıkla bulabilirsin ya da max. 1.5 ay beklersin..

Yavrum benim be eryanın 24 saat demirbaş elemanı:D

Aslan yigit hizmette sınır yok tabi...

2007 bnm aracımın modelı ogun un dedıgı gıbı benımkılerın ıclerı daha koyu kırmızı servısde bızzat ıkısını yan yana koysanız anlarsınız ztn farkı ınternette ıc kısmı sıyah olan vardı ama satılmıs sanırım.

teşekkürler arkadaşlar. servisi gündüz aradım özellikle 2004 modeldeki içi kırmızı olan stopları sordum. bilmiyolar. telefonumu aldı ve arayacam dedi. unutulduk. evet ogün senin stoplardan arıyorum. mehmetinkiler de kırmızı.

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:21 ----------

2007 bnm aracımın modelı ogun un dedıgı gıbı benımkılerın ıclerı daha koyu kırmızı servısde bızzat ıkısını yan yana koysanız anlarsınız ztn farkı ınternette ıc kısmı sıyah olan vardı ama satılmıs sanırım.

onu beğenmiyorum arkadaşım ya. alması sorun değil. ayrıca sahibinden de var sonar marka içi tam siyah stop fakat tedarik süreci baya uzun sürüyor.

---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

icthsj.jpg

tam olarak benım stoplar bunlardan.2004 model ıcın ıcı kırmızı demek lazım.yada mehmet abı geldıgınde yada sız gelırsenız beraber gıderız benım aracı gosterıp ısterız.

mehmetle zaten gelecem ben de ankaraya. olmadı senin dediğin gibi yaparız

abı ozaman sen ankaraya gelde elbet hallederız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt