Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar yardım =(

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
merhaba,

Subat ayında 2012 model seat leon dsg BEYAZ aracımı kayadibin'den satın aldım xenon taktırmak için bursaya dayımın yanına gittigimde fark ettigi birşey yüzünden kafama takıldı canım sıkıldı aracın sag ve solunda sacı tutan vidalarında önde oynama var anahtarla kurcalanmıs normalde beyaz olması gereken somun soyulmus bariz belli bugün eryaya götürdüm tanıdık ustama gösterdim evet oynandıgını söylediler ayar vermek için olabilirmis ama herhangi bir boya olmadıgını söylediler vurma çizik vb sizce böyle birşey olma ihtimali binde bir olsada bana denk gelmeside garip 2004 yılında gene sıfır leon almıstım onunda sag kapısı boyalı çıkmıstı 5 sene sonra satarken farkına vardık yarında kayadibine aldıgım yere götürecem sizce ne yapmalıyım araç 8000km geldi 5 aydırda biniyorum yardımlarınız rica...

aldığınız servise götrürsünür sadece sitem edip çıkarsınız bahsettiğiniz olaydan parçalar boyalı değilse hiç sorun olmayacaktır. ama yinede servise gidin ve şikayetinizi kayıtlara geçirin satarken kafasına takılan biri olursa servisten bilgi verdirirsin. çokta önemli bir şey değil kafana takma bende sıfır focus almıştık geçmiş zamanda kaput ayarsız duruyordu söküp taktılar vidalarda oynandığı belli idi ama boya olmadığı için ayardan bşka bir şey için sökülemeyeceğini anlatabiliyorsu karşı tarafa...

Bugün gittim gösterdim evet ayar vermek için oynama yapılabilecegini söylediler makina tuttuk herhangi biyer
boyanmamıs temiz şimdi rahatladım artık alıcının kafasını kurcalarsa durumu iza edicez teşekkürler.

bence servisten bu konuyla ilgili yazı alsaydın daha iyi olurdu...kayıtlarına koyardın. sonuçta insanın kafasında soru işareti kalır (satarken karşı tarafla problem yaşamaman için :))

hadi ayar için vidayla oynanması neyse de 0 alınan aracın kapısının boyalı çıkması gerçekten düşündürücü.artık kimseye güvenemeyecek miyiz.

Eger o parca degismisse ki vida ile oynanmis olmasi degismis olabilme ihtimalini yukseltir makine tutuldugunda boya gostermez cunku yeni parca tek kat fabrika boyasi kalinliginda boyanir serviste. Bnce pek guwenmeyin ayarla filan bi alakasi yok bence hicbirimizde ayar yapmak icin oynandigini sanmiorm ilk kez duydum. Aracinizi computest benzeri test merkezlerine goturerek sonucu alabilirsiniz. We karsiliginda size werecekleri belge elinizde yeterli bir kanit olacaktir. Kolay gelsin

sistemden aracın kayıtlarına baktılar ilk geldiginde bi teste tutuyolarmıs ismini unuttum boya kalınlıkları artık ne varsa hersey kayıt altında onla karşılaştırdılar sacı tutan 2. vidada herhangibir oynama yok original boyalı yani degişecek olsa kanımca iki vidada sökülmesi gerekir tek tarafında var oynama artık aracın butun heryerıne baktırdım boya ölçülerinde bi farklık bulamadık en güvendigim ustam tarafından zaten satarkende aldıgım yere götürürüm artık bilmiyorum o gün gelsin gönlünü rahat ederiz kardeşimizin...=)

Bişey Olmaz.. Artık Herşeyin cihazı Var boya Yoksa Problemde olmaz ;):eek:key:

Geri
Üst Alt