Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar yardım sarımı ? beyaz mı?

Makyajlılar hep beyaz ve cok var piyasada farklılık olsun bence ve sarı leona gerçekten cok yakışıyo hele de cupra tampon takılacaksa kesinlikle sarı derim ben

Gaziantep' e ilk makyajlı sarı leonu 3 ay sabırla bekleyip kayseriden aldığım ve görenlerin rengine hayranlıkla baktığı araç kullanıcısı olarak elbetteki önerim sarı olacaktır...taksi deyimleriyle alakası yok çünkü sarının tonu çok güzel ve tatlı.taksilerin rengi kaplama koyu... tabi bir de siz hayatınızda hiç beyaz ferrari gördünüz mü???karar sizin teşekkürler...

bende beyaz derım hem ikinci elde daha rahat satılabiliyormus

bende beyazdan yanıyım motor olarak zaten 1.2 tsi ın ne kadar ekonomik bir motor olduğu ortada yinede hayırlısı diyelim....

bende beyazdan yanıyım motor olarak zaten 1.2 tsi ın ne kadar ekonomik bir motor olduğu ortada yinede hayırlısı diyelim....
1,4 tsı den sonra 1,2 gecmek cokda ıstemıyorum aslında sonradan pişman olmak ıstemıyorum bakalım bu hafta belli olucak kısmetse.

sarıya cupra tampon taktıgın zaman bence guzel olur gıbı gelıyor.

kimse neden siyah demiyo anlamdım bi türlü :confused:

ulen sarı sarı diyosunuz birincisi beyaz araba benim araba ikincisi sarı diyenler neden sarı almamışlar arabalarını byeaz deyinde benim araba yabancıya gitmesinpuhaha şaka bir yana kardeşim içine hangisi siniyorsa onu al 1.2 kullanmadan da karar verme senin için hayırlısı ne ise o olsun

yeşil daha güzel bence :) sarı cupra tamposuz pek albenisi yok gibi ama 1.4 ve sıra dışı
beyaz güzel 1.2 ama 1.4 ten 1.2 biraz etkileyebilir diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt