Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

maceren

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.. az yakan otomatik bir araç almam lazım.. kafamda pug 308 otm.hdi / alfa romeo giulietta 1,4 multiair 170 ps tct / citroen c4 exclusive hdi / opel astra 1,4t cosmo veya gtc bakıyorum ve çok kararsız kaldım. benzinli olanlara lpg düşünüyorum. daha önce 2010 yılında sıfır 308 preminum pack almıştım araçın gidişinden çok memnun kalmıştım, ancak içindeki trim sesleri ve arkanın torsiyon olması konforu etkiliyordu.diğer araçların hepsinin kendine göre artısı ve eksisi var sizlerde biliyorsunuz. sizin tavsiye edeceğiniz araç ne olur ? bütçem 45.000 / 55.000 TL..

öncelikle hoşgeldiniz...az yakan otomatik yaa lpgli ya da dizel alacaksınız 1.4 ...sessiz giden araç yok illa tıkırtı tukurtu trim sesi olur ne kadar konforlu olsada...senın bahsettiğin aracları tanımıyorum açıkcası.ne desem boş.insanın cebinde parası oldu mu neye alacağınızı şaşırtır :) o kadar param olsa leon fr alırım 2012 kırmızı :) hayırlısı olsun

öncelikle hoşgeldiniz...az yakan otomatik yaa lpgli ya da dizel alacaksınız 1.4 ...sessiz giden araç yok illa tıkırtı tukurtu trim sesi olur ne kadar konforlu olsada...senın bahsettiğin aracları tanımıyorum açıkcası.ne desem boş.insanın cebinde parası oldu mu neye alacağınızı şaşırtır :) o kadar param olsa leon fr alırım 2012 kırmızı :) hayırlısı olsun

hoş bulduk uzun zaman sonra ilk defa yazıyorum. 2007 yılında 1.6 leon sport up almıştım. sonrasında ***'yi ordanda hako, cezmi abi, ve levent abinin burada olduğunu duyup buraya üye olmuştum. daha sonra leonun üzerine 6 ıncı aracım arada giriyorum ama genelde okuyucu olarak. özelemişim valla :)

hoş bulduk uzun zaman sonra ilk defa yazıyorum. 2007 yılında 1.6 leon sport up almıştım. sonrasında ***'yi ordanda hako, cezmi abi, ve levent abinin burada olduğunu duyup buraya üye olmuştum. daha sonra leonun üzerine 6 ıncı aracım arada giriyorum ama genelde okuyucu olarak. özelemişim valla :)
bir hobi sosyal paylaşım yeri buraları.bir zaman bende takılıyordum. orda devamlı coluk cocuklarla sohbet etmek belli bi süre sonra ne kadar boş olduğunu anladık ama geç kaldık :D burası bana ii geliyor.
maşşallah 6 tane araba değiştirmişsiniz.bizdeki seat aşkı bambaşka başka araba tanımayız...hayırlısı olsun aktif kalman dileğimle ayrılma bi yere

Mk3 1.2 TSI DSG Leon al derim... Diğerleri Leon kadar az yakamaz... Verdiğin fiyat aralıklarında da rahat rahat ikinci elini bulursun hatta ve hatta bin lira daha çıkarsan 0 km bile alabilirsin... Şimdiden hayırlısı olsun...

• Beğen
Reaksiyonlar: ims
Bence de yukarıda saydıklarınızdan birini alıp üstüne bir de tüple uğraşmak yerine sıfır 1.2 TSI DSG Leon en doğru seçim olur. Bu arada bu sınıfta arkası torsiyon olmayan araba pek yok gibi.

1.2 tsi olsunda ister golf ister leon ister ibiza buda senin tercihin

mk2 ya da mk3 Fr leon + chip tuning the king :D

peugeot gerçekten az yakıyor.

Mk3 1.2 TSI DSG Leon al derim... Diğerleri Leon kadar az yakamaz... Verdiğin fiyat aralıklarında da rahat rahat ikinci elini bulursun hatta ve hatta bin lira daha çıkarsan 0 km bile alabilirsin... Şimdiden hayırlısı olsun...

Bence de yukarıda saydıklarınızdan birini alıp üstüne bir de tüple uğraşmak yerine sıfır 1.2 TSI DSG Leon en doğru seçim olur. Bu arada bu sınıfta arkası torsiyon olmayan araba pek yok gibi.

1.2 tsi olsunda ister golf ister leon ister ibiza buda senin tercihin

Arkadaşlar cevabınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. bende vw tiguan 1.4 tsi 125ps bir araç var. ailede de 1.4 160 hp act golf var. tsi larda ne yaparsam yapayım şehir içinde 8 litrenin altına düşemedim ortalamada genelde 9 /9,5 la gezdim. birazdaha ekonomik bir araca ihtiyacım var. 2011 e90 lci 316i aracımı sattım lpg de çok ekonomikti ama hiç gitmiyordu. satma sebebim hiç gitmemesiydi. az yakar çok kaçar birazda konforlu bir araç istiyorum. leonlar 1,6 tdi dsg istiyorum ama onlarda çok uçuk fiyatlarda. tsi motorlara lpg 7000 lira civarı fiyat istiyorlar o zamanda 7000 lirayı üstüne koyunda dizeli alabiliyorsun zaten. yılda 30.000 / 35.000 km yol yapıyorum. ne yapacağım bende bilmiyorum.

Geri
Üst Alt