Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar yardımınıza ıhtıyacım var ..

kaantekin13

Kayıtlı Üye
pazartesi gunu supersprints egsozt yaptırmayı dusunuyorum 1.6 tdi aracıma yaklasık 2bin lira gibi bi fıyat verdıler butun hepsi ıcersındeymıs cok yakından tanıdıgım bır abim yardımcı olacak ama ses alabılırmıyım nasıl olur hıc bılmıyorum :/

Dizelde ses alabilme olanağı fazla mevcut değil gökhan abiye ses denemesi yapılmıştı mustafa abinin mekanında olmadı o yüzden dizellere tavsiye edilmiyor

dızelde oyle harıka sesler alamazsın ayrıca yanlıs anlamada sokaga atıcak 2 bın lıran varsa bence fakıre fukaraya ver daha ıyı.1.6 tdı ıle supersprıntın katıcagı performansla fıyatı dogru orantılı degıl oncelıkle.Dp yaptır custom duz boru cektır sonuna da b ıkıncı el SS alırsın oldu bıttı

dızelde oyle harıka sesler alamazsın ayrıca yanlıs anlamada sokaga atıcak 2 bın lıran varsa bence fakıre fukaraya ver daha ıyı.1.6 tdı ıle supersprıntın katıcagı performansla fıyatı dogru orantılı degıl oncelıkle.Dp yaptır custom duz boru cektır sonuna da b ıkıncı el SS alırsın oldu bıttı

Adam haklı Kaan

Dizel 1.6 tdi kullanıyorum,sakın gidip 2000 lira para verip egzos alma,asla istediğin sesi alamazsın,git mustafa abiye egzosuna cift cıkış taksın birde içine capak cizerek sana f 16 yapsın verirsin egzos ucuna 100 kusur lira,yapılacak ufak işlemede 50 lira verirsin,geriye kalan paranıda afiyetle yersin:D

aracına krom custom downpipe ve düz boru yaptır sona da bi son susturu seç koy ancak çok küçük olmasın downpipe ve düz boruyu biraz geniş tutarsan aracında rahatlar ses almazsın ancak performans açısından rahatlarsın 2000lira sana verecekleri için büyük para değmez...

kaan kardeşim arkadaşların hepsine katılıorum + olarak arabalarımız zaten kamyon gibi sen ses aldıktan sonra tır gibi olucak boşver ne yapıcan sesi gökhan abinin dedediği gibi f16 yı aldımmı mustafa ustadan herkes dönüp bakıo :D

bana biri bunu tam olarak acıklayabılır mı bende egsoz var aslında safada bılır :D cıglık atıyormus gibi lanet bi egsoz ben bunu ıstemyıorum acıkcasi

bana biri bunu tam olarak acıklayabılır mı bende egsoz var aslında safada bılır :D cıglık atıyormus gibi lanet bi egsoz ben bunu ıstemyıorum acıkcasi

aynn öle arabanın arkası çok boş duruyo benm dediğim gibi yap kestir çift çıkış yap :D bak bnm imza da var ressim

yok yok seat sportun bende var zaten egsozu cıglık atar gibi egszumda var ama bu egsoz degıl ya :S

Geri
Üst Alt