Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar yardımınıza ıhtıyacım var ..

ben bu f16 işini ilk kez duydum biraz acarmısınız burda f16 derken onun gibi bir sesmi çıkıyo benim araca olurmu acaba. Şimdiden teşekkürler

SS yapmana hic gerek yok cunku gereksiz pahali onun yerine ayni kaliteye yakin duz boru yaptirabilirsiniz cok daha ucuz maliyetle. Ancak sunu da belirtmekte fayda var benim aracim 2.0tdi fr downpipe+duz boru ve ufak bi custom son susturucu var yazilimsizken sadece seste biraz toklasma oldu. Yazilimliykende turbo dolmaya basladiktan sonra hos bi ses var. Tabi dez avantaj olarak asiri bi duman var aracin arkasi simsiyah oluyo turbodan sonra hicbisey olmadigi icin..

1.6 tdi ya olur mu ses alabılırmıyım ustundeki egsozt cıglık sesi gibi cok sacma yani

1.6 tdi ya olur mu ses alabılırmıyım ustundeki egsozt cıglık sesi gibi cok sacma yani

tasarruf arabası dizel ya sesi napcaksın bos ver takıl gitsin hiç kasma bana sorarsan..dizelde (kendi fikrim) yapılabilecek her ses ve duyduklarım biraz komik ve abes..2000 tl ye güzel bi tesisat sistemi yaparsın 10 numarada keyif alırsın..tesisatıda bi düşün derim.. :)

Ses almayi planliyorsan bence yapma derim. Ben motoru rahatlatmak icin yaptim +15hp guc aldim ben bu islemden sonra, ses zaten istemiyordum simdi dedigim gibi daha tok bi ses var ve turbo dolmaya baslayinca ses daha da toklasiyor fakat dedigim gibi 1.6tdi de durum nasil olur onu bilemiyorum..

Geri
Üst Alt